banner851

banner614

GÖRENLER ŞAŞKINA DÖNDÜ

banner619

Cumayeri'de Düzce ile özdeşleşen Rafting parkuru, bu kez farklı bir rafting denemesine sahne oldu. Buzdolabı ile yapılan rafting büyük ilgi gördü.

banner846
Yerel Haber 23.08.2015, 12:27
8690
GÖRENLER ŞAŞKINA DÖNDÜ
banner844
Cumayeri Dokuzdeğirmen Köyü’nde bulunan rafting alanı marka haline geldi. Her geçen gün artan ziyaretçi sayısı ile adrenalin tutkunlarının vazgeçilmez mekanı olan Dokuzdeğirmen Köyü’nde, bu kez ilginç bir rafting denemesi gerçekleştirildi.
Davut Pirdal isimli vatandaş, eskiyen buzdolabını sal haline getirdi. Melen Çayı’nın soğuk sularına indirdiği buzdolabının içine oturan Pirdal, eline aldığı kürekle rafting yaptı. “Batmayan her cisimle rafting yapılır.” Notuyla sosyal paylaşım sitesinde fotoğrafları paylaşan Pirdal, büyük ilgi gördü. Pirdal’ın rafting turu sorunsuz tamamlandı. 
Yorumlar (4)
örnekmi oldun şimdi 6 yıl önce
çok güzel örnek olmuş arkadaşımız ne kask var ne özel kıyafet var ne kadar profesyonel olursan ol, daha geçen ay dokuz değirmende gencecik çocuk boğuldu, bunu gören çocuk leğenle girmezmi melene
Mete 6 yıl önce
Aslında redbull firması ilginç araçlarla yarışlar yapıyor ya iyi bir sponsorla burada insanların kendi icat ettikleri kanolara binerek yarış yapılabilir, ve düzcenin tanıtımı içinde ilginç ve güzel olur diye düşünüyorum zannımca..
helal olsun abimize 6 yıl önce
çok iyi fikir bu yaaaaaaaa
nedimmmm 6 yıl önce
30 agustosta farkli bir deneme daha olacak...:)
27°
parçalı bulutlu