banner851

banner614

Hız kesici istiyorlar.

Beyköy İstiklal Mahallesi 1. Organize Sanayi Bölgesi yolunda kaza meydana geldi. Kaza Beyköy Belediyesi'ne ait resmi kamyonla otomobilin çarpışması sonucu gerçekleşti.

banner619
Yerel Haber 02.07.2009, 18:16
197
Hız kesici istiyorlar.

Beyköy beldesi İstiklal Mahallesi'nde meydana gelen kazada, Beyköy Belediyesi'ne ait kamyon ile taksi çarpıştı. Trafik kazasında şans eseri can kaybı ve yaralanma olmazken, kamyona çarpan takside büyük çapta maddi hasar meydana geldi.

Kaza, Beyköy Belediye'sine ait olan Cafer Tunç idaresindeki 81 AH 341 resmi plakalı kamyon ile Naci Naroğlu'nun kullandığı 81 AY 081 plakalı taksinin 1. Organize Sanayi Bölgesi yolundaki virajda çarpışması sonucu gerçekleşti. Virajı alamayarak kamyonun arka tekerleklerine çarpan takside büyük hasar oluştu. Kamyon sürücüsü ile anlaşamayan taksi şoförü önce jandarma trafik ekiplerine haber verdi, daha sonra taraflar aralarında anlaşınca olay son buldu.

Mahalle sakinleri ise, devamlı bu virajda kazaların olduğunu söylerken, özellikle çocukların can güvenliğinin sağlanması için yola hız kesici koyulmasını istedi.

Yorumlar (0)