banner851

banner955

İŞİN ASLI SONRADAN ÖĞRENİLDİ...

Ankara Düzceliler Derneği Başkanı Semih Kıbrıs, sosyal medya hesabından ‘Cumhurbaşkanı Danışmanlığı’ görevine atandığını paylaştı. İşin aslı çok geçmeden anlaşılırken Kıbrıs’ın takipçilerine 1 Nisan şakası yaptığı öğrenildi.

Yerel Haber 01.04.2022, 13:28 01.04.2022, 14:14
6709
İŞİN ASLI SONRADAN ÖĞRENİLDİ...

Düzceli tanınmış sima, Ankara Düzceliler Derneği Başkanı Semih Kıbrıs, sosyal medya hesabından ‘Cumhurbaşkanı Danışmanlığı’ görevine atandığını paylaştı.

‘Cumhurbaşkanı danışmanı oldum’ dedi Erdoğan’a teşekkür etti

Kıbrıs, paylaşımında “1 Nisan 01.00 itibariyle ‘Cumhurbaşkanı Danışmanlığı’na atamam yapıldı. Sayın Cumhurbaşkanıma böyle bir göreve layık gördüğü için şükranlığımı, bağlılığımı arz ederim. Hayırlı olsun ziyaretlerini 5 Nisan Salı günü Külliye’deki odamda kabul edeceğim.” ifadelerini kullandı.

1 Nisan şakası çıktı

Kıbrıs’ın bu paylaşımı çok sayıda beğeni alırken yüzlerce kişi de tebrik mesajları paylaştı. Ancak işin aslı çok geçmeden anlaşıldı. Semih Kıbrıs’ın takipçilerine 1 Nisan şakası yaptığı öğrenildi. Atama kararlarının yayımlandığı Resmi Gazete’nin bugünkü sayısını inceleyen bazı dikkatli takipçileri Kıbrıs’ın şakasını ortaya çıkardı.

banner844
Yorumlar (14)
ÖMER ÇİLİMLİ 9 ay önce
Sn kıbrıs cumhurbaskanımız size neyi danışacak bu soruya bir cevap verebilir misiniz sizin kimsede olmayan ne tür bilginiz var ne donanımınız var ki Cb size danışssın fikir alsın ve boyle hadsiz bir şakayıda sizin kimliğinize yakıştıramadım.
Ali Çelik 9 ay önce
olsa sevinirdim yakışırdı
düzce 9 ay önce
gündem oluşturmayı bırakın işinize bakın
Aa 9 ay önce
Yazdığı metni okudum da daha iki kelimeyi bir araya doğru getirememiş birisinin öyle bir göreve gelmesi çok, çok ilginç olurdu.
Ozcan 9 ay önce
Yaşına yakışmayan bir şaka oldu
Tatar ramazan 9 ay önce
Sende gitsen bu batısı durduramazsın.
Beklenen son geliyor. Sandık.....
Yakışmadı hiç hoş bir şak 9 ay önce
Elbette olsa iyi olur tabi ancak böyle şaka da olmaz. C.başkanının adıyla şaka yapmak mantıklı değil. Her isteyen kendisi için, C.başkanı şuraya atadı, buraya atadı desin, olmaz öyle şaka. Semih beye yakışmadı.
Vatandas 9 ay önce
Her önüne geleni danışman secmezler.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız