banner851

banner614

KALİTELİ HİZMET İSTİYORUZ!

Düzce merkeze bağlı Gümüşpınar Mahallesi sakinleri belediyenin ilgisizliğinden yakındı. Mahalle olduktan sonra hizmet alamadıklarını belirten vatandaşlar “İller Bankası’ndan para almak için mahalle yaptı. Ama mahalle yapınca bir hizmet lazım fakat biz o hizmeti göremedik.”dedi.

banner619
Yerel Haber 22.06.2016, 09:57
3639
KALİTELİ HİZMET İSTİYORUZ!

 Düzce Belediyesi’nin bünyesine kattığı mahallerde sıkıntı bitmiyor. Arapçiftliği’nden sonra Gümüşpınar Mahallesinden de “mahalle olduk ama hizmet alamıyoruz” şeklinde tepki sesleri yükseliyor.

Yaklaşık üç yıl önce mahalle olan Gümüşpınar Mahallesi’nde, ikamet eden vatandaşlar mahalle olduğundan bu yana belediyeden bir hizmet göremediklerinden yakındı.

Mahalle sakinlerinden Nursel UzunçakmakOtobüslerin çarşı içine girmelerini istiyoruz, hastanelere sürekli gitmesini istiyoruz. Şikayetlerimiz bunlar.  Belediye otobüsleri girdi ama biz bir şeyden faydalanamadık. Düzce’nin içine girmiyor, hastaneye sabah bir kere gidiyor. Biz iki vasıtayla hastaneye gidiyoruz “ dedi.

“Hani nerede hizmet?”

Önceden dolmuşla gittikleri yerlere otobüs seferleri koyulduğundan beri sıkıntı yaşadıklarını ifade eden mahalle sakinlerinden Bekir Çubukçu, şöyle serzenişte bulundu:

 “ Bizim önceden dolmuşumuz Küçüksu’ya gidiyordu ama şimdi biz iki kişi biniyoruz, acil hastamız oluyor hastaneye gidene kadar ya taksi tutacağız ya aktarma yapacağız.  3-4 sefer gidiş geliş yapıyoruz. Belediyenin hiçbir hizmetinden yararlanamıyoruz. Hani nerede bir hizmet yaptım desin belediye”

“bu bize reva değil!”

Bir diğer mahalle sakini ise kaliteli hizmet istediklerini söyledi. Mahalle sakini “İki buçuk liraya on beş dakikaya Düzce’ye gidiyoruz bu bize reva değil.  Eskiden iki liraya gidiyorduk ama en azından istediğimiz yere gidebiliyorduk. Biz kaliteli hizmet görmek istiyoruz” dedi.

“Para için mahalle yaptı!”

Belediyenin İller Bankasından para almak için Gümüşpınar’ı mahalle yaptığını iddia eden Haydar Örenay ise belediyeden taleplerini sıraladı.

Örenay “ İstiyoruz ki düzgün bir hizmet olsun. Burayı İller Bankası’ndan para almak için mahalle yaptı. Ama mahalle yapınca bir hizmet lazım fakat biz o hizmeti göremedik. Şuarada bir  yer var girişte oraya bir spor tesisleri falan kurulsa iyi olur çocuklarımız için” diye konuştu. Gümüşpınar mahallesi sakinleri bu duruma bir an önce el atılmasını bekliyor.

Yorumlar (8)
Ferdi 5 yıl önce
Bence haklılar ama eee aynı adama ikikez oy verirseniz olacagi budur yedigini bildiginiz halde hırsız baskanın diger koylerdende yesin biraz nasıl olsa halk böyle seviyor hizmet yok mahalle yap ne ala .... Şapkamızı önümüze koymalı bence suc hepimizde
poyraz 5 yıl önce
secim olsa yine aynı Ak Partiye verirsiniz. Bırakın Bu Madur edebiyatını
Düzceli 5 yıl önce
keleşin neyine güvenipde kabul ettiniz.merkezde konotlarda çalışma yokki oralarda olsun.
Milletin Kendisi 5 yıl önce
Ödenek fazla alalım deyuu yapılan genişlemeler ve sunulmayan hizmetlere tepki olarak halkımızın tepkisi normal değil mi?
nsm 5 yıl önce
aklini iki kilo nohut icin rafa kaldirip hüllooog cekenlere hizmet niye verilsin ki? daha beter olsunlar.
Hakkı 5 yıl önce
Heeee heeeeeee
Yusufoğlu 5 yıl önce
Yapacak bişey yok belediyemiz 10 numara çalışıyor herşeye yetişemezki canımmm aaaa bekleyin belki bidaki seçime kadar düzelir:((
RAGIP 5 yıl önce
KOŞUN KOŞUN OY VERİN SONRA AĞLAYIN...