banner851

banner614

KALKIN KÖYÜ’NÜ ÜZEN ÖLÜM…

Karaciğer yetmezliği ve siroz rahatsızlığı nedeniyle 20 gün Düzce Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi gören 38 yaşındaki Mine Ulutaş iddiaya göre; doktorların tüm ısrarlarına rağmen evine gitmek istedi. Kendi isteği ile hastaneden ayrıldığı ileri sürülen Ulutaş, dün Akçakoca’ya bağlı Kalkın Köyü’ndeki evinde fenalaşınca tekrar hastaneye kaldırıldı ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

banner619
Yerel Haber 02.01.2018, 14:29 04.01.2018, 11:47
11305
Akçakoca’ya bağlı Kalkın Köyü’nü üzen ölüm… Karaciğer yetmezliği ve siroz rahatsızlığı bulunan 38 yaşındaki Mine Ulutaş bir süre hastanede tedavi gördükten sonra köyüne döndü. Ancak hastalığın yakasını bırakmadığı talihsiz kadın, evinde fenalaştı, hastaneye götürüldü, kurtarılamadı.

İddiaya göre olay şöyle gelişti: “Karaciğer yetmezliği ve siroz hastalıkları ile mücadele eden Mine Ulutaş, yaklaşık 20 gün Düzce Üniversitesi Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Tedavisi sırasında evine gitmek istediğini söyleyen Ulutaş, doktorların bu durumun tehlikeli olabileceği yönündeki ısrarlarını dinlemedi. Kendi isteği ile hastaneden ayrıldığına dair imza atarak çıkışı yapılan genç kadın, dün evinde fenalaştı. Komşularının aracı ile hastaneye getirilen ve yolda kalp krizi geçirdiği düşünülen kadın yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata döndürülemedi.”

Bekar olduğu öğrenilen 38 yaşındaki Mine Ulutaş’ın cenazesi asıl ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Haber: Ö. YILMAZ

 
Yorumlar (0)