banner851

banner955

KAR YAĞIŞI YENİDEN ETKİSİ ALTINA ALACAK

Geçtiğimiz hafta bütün şehri etkisi altına alan kar yağışı, bu hafta yeniden etkisini gösterecek. Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre 16 Ocak Çarşamba günü kar yağışı tüm yurdu yeniden etkisi altına alacak. Kar yağışının ilimizde de yeniden etkili olması bekleniyor. 17 Ocak Perşembe günü itibariyle hava sıcaklığının sıfırın altına düşmesi bekleniyor.

Yerel Haber 14.01.2019, 10:42 14.01.2019, 18:12
9228

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan 5 günlük hava tahmini kapsamında, Düzce’yi yeni haftada kar yağışı bekliyor. Geçtiğimiz hafta tüm Düzce’de etkili olan ve eğitimde aksamalara sebep olan kar yağışı bir kez daha etkisini gösterecek.

Hava tahminlerine göre, 15 Ocak Salı günü ilimizde karla karışık yağmur etkili olacak. 16 Ocak Çarşamba günü karla karışık yağmur yerini kar yağışına bırakacak. 17 Ocak Perşembe günü kar yağışının etkili olması beklenirken, termometrelerin ise sıfırın altını göstermesi bekleniyor. Perşembe günü için beklenen hava sıcaklığı -3 derece.

18 Ocak Cuma günü kar yağışı beklenmezken, soğuk havanın etkisini sürdürmesi öngörülüyor.

Haber: İ.İ.AYDOĞDU


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

Yorumlar (2)
vatandas 4 yıl önce
her haberde dıyorum bı karıs kar yokken yerde otobus ve arabalar calısırken tatıl etmeyın yazık gunah azcık zorluk ogrensın cocuklar bız bele kadar karda gıderdık okula azmı bı ogretın cocuklara
Hasret 4 yıl önce
Bence Perşembe günü karneler verilsin cuma çok kar olur ozaman gecenki duruma düşmesin öğrenciler
19
parçalı bulutlu