banner851

banner614

KIZILAY’DAN ‘KAN BAĞIŞI’ ÇAĞRISI

banner619

Kızılay Düzce Şubesi, kan bağışındaki düşüşü önlemek amacıyla şehir merkezinde bulunan alışveriş merkezi mevkiinde, kan toplama aracı ile Ramazan Ayı boyunca her gün 16.00-24.00 saatleri arasında gönüllü bağışçılarını bekleyecek.

banner846
Yerel Haber 16.05.2018, 18:27 19.05.2018, 14:56
1033
banner844

Ramazan Ayı içerisinde, gönüllü kan bağışındaki düşüşü önlemek için bir dizi çalışma başlatan Türk Kızılayı kan bağışı merkezlerinde iftar sonrasında da mesai yapacak.

Kızılay Düzce Şubesi de Kan Bağış TIR’ı ile şehir merkezinde bulunan alışveriş merkezi mevkiinde konuşlanarak gönüllü kan bağışçılarını bekleyecek.

“Kan vermek isteyenleri iftardan sahura kadar kan vermeye bekliyoruz”
Kızılay Genel Merkez Denetleme Kurulu Üyesi Ali Dilber de vatandaşlara yaptığı çağrıda şunları kaydetti:

“Türk Kızılayı kan alımına Ramazan-ı Şerif’te de devam ediyor. Gündüz vatandaşlar oruç tuttuğu için bağış azalmış durumda. Biz buna iftardan sonra sahura kadar kan alımı şeklinde çözüm bulduk. Bu noktada vatandaşlarımızın duyarlılığını bekliyoruz. Kan vermek isteyenleri iftardan sahura kadar kan vermeye bekliyoruz. Kızılay’ın ayrıca şubeleri aracıyla gıda ve sosyal yardımları da devam etmektedir.”Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (4)
düzceli 3 yıl önce
ya razamazn ayıda olur mu böyle yapmayın
Nasıl Reklam 3 yıl önce
Nasıl Reklam ama zıng tokai
Duzceli 81x81 3 yıl önce
Helal sana av ali dilber inşAllah seni vekil olarak görürüz
Ritimci Fikret 3 yıl önce
Kan vermek insanı rahatlatıyor. Beş kan iki de trombosit vermiştim. Hele o trombosit vermek beni bi rahatlatıyoduki sorma. Uçuyordum sanki hafifliyodum.
15°
parçalı bulutlu