banner851

banner614

KÖPRÜ ONA YARADI

banner619

Fındık sezonunun başlamasıyla üretici bahçeden mahsulünü toplamaya başladı, hatta kimi üretici kurutma işlemine bile geçti. Onlardan biri fındığını kurutmak için çok ilginç bir yeri tercih etti. Yapımı devam eden Selahattin Olcar Köprüsü’nün trafiğe kapalı bölümüne fındığını seren üretici, fındığının başında nöbet tutarken durumu gören dönüp bir daha bakıyor.

banner846
Yerel Haber 11.08.2015, 09:44
7271
KÖPRÜ ONA YARADI
banner844
Yapımı uzun sürdüğü için vatandaşlara hem yaz hem de kış aylarında farklı sıkıntılar yaşatan Azmimilli Mahallesi ile Haydar Gördebil Caddesini birbirine bağlayan Selahattin Olcar Köprüsü, en çok ona yaradı. Cumayeri’ndeki Köyünden fındığı toplayan bir üretici, fındığını kurutmak için belki de hiç akla gelmeyecek bir yer seçti. Köprünün trafiğe kapalı bölümündeki alana fındığı seren üretici, fındığının başından ayrılmadan 24 saat nöbet tutuyor. Yoldan hem aracıyla hem de yaya olarak geçen vatandaşlar ise şaşkınlıktan dönüp bir daha bakıyor.

Israrlarımıza rağmen düşüncelerini mikrofon aracılığıyla dile getirmeyen üretici, “Fındığımız kurutacak alan bulamadım, aklıma burası geldi. Düzce Belediyesi’ne giderek yetkililerle görüştüm. Her ne kadar anlayış gösterip izin verseler de Zabıta görevlileri burada fındığı kurutmama pek sıcak bakmadı. 2 gün daha burada fındığı kurutmaya çalışacağım. Ardından burada harmanı yapıp fındığı kaldıracağım.” dedi.

Haber; Y.SEVER
Yorumlar (13)
rumuz 6 yıl önce
kafanıza taş düşse cumayerinden havalandı geldi kafama vurdu diceksiniz.yuh yani adam cumayerli değillll.bukadar düşmanlığınız nedir .
göz hakkı 6 yıl önce
gelip geçenlerin işi zor.herkes fındıkçı değil bari geçen çocuklara göz hakkını dağıtsa amcam :))
HARMANDAN SONRA 6 yıl önce
harmandan sonra biz de halı yıkayalım bari şöyle köpürte köpürte... biteceği yok köprünün nasıl olsa...
düzceli81 6 yıl önce
adamın bir suçu yok ki.belediyenin atıl bıraktığı köprüyü adam değerlendirmiş.helal olsun.

avni karadeniz 6 yıl önce
gayet normal geregini yapmış..
düzce 6 yıl önce
Sen kalk cumayerinden gel burda fındık kurut vardır bunda bi bit yeniği
düzce 6 yıl önce
yuh ya adama ayrı bir yuh belediyeye ayrı bir yuuuh diyorum bu rezilliği beledye nasıl izin veriyor ve belediyeyede müstehak ayladır bitiremediğiniz köprüyü dayımda bari böyle bir işe yarası yoksa biteceği yok deyip çok iyi yapmış
düzceli 6 yıl önce
Şehrin ortasında köy görünümü. Pisliğini de Melen''e bırakırsın olur biter. Sonra Düzce neden böyle deriz ?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
açık