banner851

banner614

KÖTÜ GÜNLERİNDE YANLARINDAYDILAR…

Ak Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve partinin yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz hafta başında rahatsızlanan gönül dostları hareketi yüksek istişare kurulu başkanı Arif Ak’ı, ameliyat olan İl yönetim kurulu üyesi Gökhan Sarıgül’ü, Düzce’nin eski esnaflarından olan Nurettin Yamaç’ın hayatını kaybetmesinden dolayı ailesini ve merkez ilçe yönetim kurulu üyesi Hüsnü İnan’ı ziyaret etti…

banner619
Yerel Haber 04.02.2018, 14:08 05.02.2018, 15:21
1094

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve yönetim kurulu üyeleri, taziye ve hasta ziyaretlerinde bulundu.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve beraberindeki heyet ilk olarak geçtiğimiz hafta başında rahatsızlanan Gönül Dostları Hareketi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Arif Ak’ı evinde ziyaret etti. Rahatsızlığı hakkında bilgi alan Keskin, acil şifalar dileyerek ameliyat olan İl Yönetim Kurulu üyesi Gökhan Sarıgül’ü ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Ardından Düzce’nin eski esnaflarından olan Nurettin Yamaç’ın hayatını kaybetmesinden dolayı ailesine taziye ziyaretinde bulunan AK Parti heyeti, başsağlığında bulundu.

Son olarak Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyesi Hüsnü İnan’ın evine giden İl Başkanı Hikmet Keskin ve yönetim kurulu üyeleri, taziyede bulundu.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “Ankara’da olduğum sürede ziyaretlerde ve taziyelerde bulunamadığım dostlarımızla bir araya gelmek istedik. Hem acılarını paylaşmak hem de neler yapabiliriz diye konuşmaya geldik. Hayatını kaybeden abilerimiz ve ablalarımıza Allah’tan rahmet, ailelere sabırlar, hastalarımıza da acil şifalar diliyorum” ifadelerinde bulundu.

Haber: A. SARI

banner844
Yorumlar (13)
ziyaretçi.. 4 yıl önce
Allah sizinde böyle ziyaretçilerinizi eksik etmesin inşAllah.Böyle sn keskini ziyaret ettik diye pozlar versinler hep yıllarca.
lllllll 4 yıl önce
benim kardelşimde Hastanede işe girmek istiyor sn keskin.İlla kuzenlerin yada AKP den birinin kızı gelini yeğenimi olacak hep.Allah biliyor herkesin niyetini..
Ahmet 4 yıl önce
Ya bi garibani mi ziyaret ettiniz. Kendi kendinizi ziyaret edip reklam yapmissiniz. Pes dogrusu
Duzceli 4 yıl önce
Sıradan vatandaslari git hastanede ziyaret edin sov yapmayın!!!arif ak da ne oluyomus duzceye ne vermis bu kadarinada pes yani
Ak Düzceli 4 yıl önce
Sayın keskin halka inmeli cafelerde değil de biraz umumu yerlerde halk ile hemhal olmalı
Benim Düzcem 4 yıl önce
Geçen hafta bizimde cenazemiz vardı bize neden uğramadılar acaba!!!!!!!!!
nnnnn 4 yıl önce
Allah rahmet eylesin Mekanı cennet olsun.Tanımıyorum ama.Burdan kabul buyrun taziyelerimi
fakir 4 yıl önce
sen fakirsindir
Fotoğraf vermek niye 4 yıl önce
''Sağ elin verdiğini sol el görmemeli'' prensibini unuttunuz mu? Cenazede gördüm taziye dilerken bile kameraya poz vermek niye?Bunlar insaniyet adına yanlış değil mi?
Saray camiasi 4 yıl önce
Arif Ak beye acil sifalar dileriz Saray talebe yurtlari
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın