banner851

banner614

KUVVETLİ GÖK GÜRÜLTÜLÜ SAĞANAK YAĞIŞ UYARISI…

banner619

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Analiz ve tahmin Merkezi tarafından Düzce ve çevresi için kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış uyarısı yapıldı.

banner846
Yerel Haber 06.07.2021, 19:04 06.07.2021, 19:49
5986
KUVVETLİ GÖK GÜRÜLTÜLÜ SAĞANAK YAĞIŞ UYARISI…
banner844

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Analiz ve tahmin Merkezi’nin yaptığı son değerlendirmelere göre, Düzce ve çevresi için yarın  (7 Temmuz 2021) kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış uyarısı yapıldı.

Bu gece saatlerinde başlaması beklenen kuvvetli gök gürültülü sağanak yağışın yer yer kuvvetli sağanak şeklinde olması bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Analiz ve Tahmin Merkezi tarafından, Düzce ve çevresi için yapılan uyarıda, vatandaşların yağış esnasında oluşabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları istendi.

Yapılan uyarıda, şu bilgilendirmelere yer verildi:

"Batı Karadeniz Bölgesi'nde beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların bölge genelinde çarşamba günü yerel kuvvetli Düzce, Zonguldak ve Bartın çevreleri ile Kastamonu Batı ve kıyı kesimlerinde çok kuvvetli yer yer şiddetli olacağı tahmin ediliyor. Ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgâr fırtına ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır."

Yorumlar (1)
Düzceli 3 hafta önce
Hayırlısıyla şu kıyamet kopsada rahatlasak artık