banner851

banner614

MARMARA HAYALİM CAFE AÇILDI

Yöresel yemekler, geniş iç mekan, VİP salon teras ve daha fazlası hepsi bir cafede buluştu. Marmara Hayalim Cafe bugün hizmete girdi.

banner619
Yerel Haber 02.05.2014, 18:35
285
MARMARA HAYALİM CAFE AÇILDI

Marmara Hayalim Cafe Camikebir Mahallesi Hafız Hasan efendi Caddesi'nde (Büyük cami yanı) 3 katlı binasında Düzcelilerin hizmetine girdi. Zengin menüsü ve leziz tatlarla Düzcelilere elit hizmet sunmayı hedefleyen Marmara Hayalim Cafe’nin bugünkü açılışına Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Düzce İl Müftü Yardımcısı Ahmet Büyükgül ve işletme sahibi İhsan Marmara katıldı.

Özel gün ve toplantılar için hazırlanmış VİP salonu, geniş ve temiz iç mekanı ve terasıyla her güne ve aktiviteye uygun işletmenin hizmet sektöründe Düzce’ye yeni soluk kazandırması bekleniyor...


Açılışta konuşan Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş birçok yörenin ünlü yemeklerini Düzce’ye taşıyan işletmenin hayırlı olmasını dilerken, kalite ve hijyenin önemine vurgu yaptı.

İşletme sahibi İhsan Marmara ise kendini yenilemek ve en güzelini başarmak yolunda son hayalleri olan cafe restoranı açmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.


Konuşmaların ardından açılış kurdelesi dualarla Mehmet Keleş, Ahmet Büyükgül ve İhsan Marmara tarafından kesildi.

 

 

 

Yorumlar (0)