banner851

banner614

O BULVAR TAŞIT TRAFİĞİNE KAPATILDI

Rasim Betir Paşa Bulvarı yol çalışması nedeniyle iki saat süreyle araç trafiğine kapatıldı. Ulaşım, D-100 yan yoldan sağlanacak. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Ay, “Bütün işleri detayına kadar, en ufak su birikintisine kadar yerinde inceliyoruz.” ifadesinde bulundu.

banner619
Yerel Haber 13.12.2017, 10:37 14.12.2017, 14:10
4015

Düzce Belediyesi’nin şehir merkezinde yürüttüğü yol çalışmaları devam ediyor.

Belediyeden gelen bilgiye göre, Rasim Betir Paşa Bulvarı bugün 10:30-12:30 saatleri arasında yol çizgi çalışması nedeniyle araç trafiğine kapatılacak. Toplu taşıma araçları ve taşıt trafiği D-100 yan yol güzergahından seferlerine devam edecek.


“Su birikintilerine kadar inceliyoruz”
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ve yardımcısı Özgür Sağlam yol çalışmalarına ilişkin Rasim Betir Paşa Bulvarı’nda incelemelerde bulunduğu sırada konuşan Ay, “Çizgi işleri devam ediyor. Biz de sahada yerinde izliyoruz yapılan çalışmaları. Bugün sahayı dolaşacağız. Belediyemizin yapmış olduğu fen işleri, park-bahçeler, buradan barınağa gideceğim. Bütün işleri ve arazi çalışmaları yerinde ve detayına kadar inceleyeceğiz. En ufak su birikintisini inceliyoruz.” İfadelerinde bulundu.

Haber: Ö.YILMAZ
Yorumlar (21)
Düzceli 4 yıl önce
Otobüs duraklarının önü ve kaldırım kenarları gölet gibi. Araçlar yayalara adeta banyo yaptırıyor. Birde yol ortasındaki mazgallar araçlara kurulmuş bir tuzak gibi çukur kalmış.
ESNAF 4 yıl önce
SAYIN BAŞKANIM SİZLERİ KÜÇÜK SANAYİİ SİTESİ 2590 SOKAĞA DA BEKLERİZ BİRDE BURADAKİ YOLLARA İLGİLENMENİZİ RİCA EDİYORUZ . YOL BERBAT BİR DURUM DA YAĞMUR YAĞDIĞI ZAMAN YOLDA YAYA LARA GİDECEK YOL YOK HERTARAF GÖLETE DÖNÜYOR SAYGILAR.........
Komiksiniz 4 yıl önce
Eğri büğrü olmayan bir tek yer yok. Asfalt döktük deyip de güldürmeyin adamı. Su birikintisini inceliyorlarmış. Allahım sabır...
Rasim betir esnafi 4 yıl önce
O kadar dusunseydiniz yapilana kadar gelirdiniz iki tane afkanli cocukla kaldirimlar yapildi hersey berbat ve duzensiz halaKalkmissiniz takip ediyosunuz rasim betir yapilmadan once cok cok daha iyiydi...
murat 4 yıl önce
bulvarın sanayi tarafı tam bir çeşmekeş kaldırın şu sanayi ordan artık
tarık tanyel 4 yıl önce
bu adam calışıyo hep sokakda hep halkın icinde helal olsun ....keleş den kurtulduk ya
Düzceli 4 yıl önce
Başkan 13 bölgede okulun yanındaki yolada asfalt dökseler otobüslerin oynamadık yeri kalmıyor. Defalarca fen işlerine söyledik.
dzcl 4 yıl önce
kuzey çevre yolunuda yapında ereglı akçakoca arabaLARI ŞEHIR IÇINE GIRMESIN. SABAH AKŞAM TRAFIGI BERBAT.SELAMLAR..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın