banner851

banner955

OHAL BÜROSU’NDAN İLK YASAK!

Türkiye genelinde 3 aylık Olağanüstü Hal (OHAL) ilan edilmesi sonrası kurulan Olağanüstü Hal Bürosu ilk kararını aldı. Buna göre; Düzce’de zorunlu haller dışında her türlü hava aracının iniş ve kalkışlarına yasak getirildi.

Yerel Haber 25.07.2016, 15:01 26.07.2016, 11:30
14106
OHAL BÜROSU’NDAN İLK YASAK!

Düzce Valiliği Olağanüstü Hal Bürosu ilk kararını aldı. Valilikten yapılan açıklamaya göre; Düzce  sınırları dahilinde hava araçları ile yapılabilecek saldırı ve teşebbüslere karşı kamu güvenliğinin sağlanması amacıyla her türlü hava aracının iniş ve kalkışları yasaklandı. Zorunlu ve acil hallerde hava araçlarının iniş ve kalkışlarının Valilik izni ile yapılacak.


Yine Düzce Sınırları dahilinde her türlü cephane, bomba, tahrip maddesi, patlayıcı madde, radyo aktif madde, yakıcı, aşındırıcı, yaralayıcı ecza ile diğer hür türlü zehir, boğucu gaz ve benzeri maddelerin bulundurulması, hazırlanması, yapılması veya nakli yasaklandı.

Haber;S.KAŞKIR 

 

Yorumlar (10)
Tarik sahin 6 yıl önce
Neden hep hava araclarinin kalkacagini dusunuyorsunuz helikopter duzceye inemezmi hava araclarinin inis ve kalkislari diyor biri jet ucurcakmis biri yatla gidecekmis sizler kalkismaci ruhuyla nasil dalga geccez diye bakiyorsunuz devleti aliyenin vermis oldugu her karar dogrudur her kararin turkiye cumhuriyeti neferi askeri milleti olarak arkasinda yaninda onundeyiz darbeci pyd feto orgutune herturlu kalkismaya terore lanet ediyor ve dusmanlarimizi gulumsetecek yorumlar yapmamanizi temenni ediyorum
Boğaç 6 yıl önce
Benim için sorun yok. Tatile uçağımla gidecektim ama yatımla giderim artık. Hem benim için de değişiklik olur. Sevindim bu habere. Şimdi fakirler düşünsün.
az bekle 6 yıl önce
az sonra sana fayton göndercem
vatandaş 6 yıl önce
Yaşasın olmayan havaalanımızdan uçuşlar yasaklanmış
Aa 6 yıl önce
Hava aracı derken drone gibi algılayın. Hemen uçak vb düşünmeyin.
düzce 6 yıl önce
drone larda dahil mi?
Zky 6 yıl önce
Benim dron nere incek simdi havada kaldi
NZR 6 yıl önce
hava aracımı?? :)) düzceye kara araçları yaklaşamıyo siz önce terminal yapın
Entresan 6 yıl önce
Duzce ye zarar vermeye çalışan hava aracı duzceden kalkmaz ki. Karar biraz gereksiz olmuş gibi
Duzceli 6 yıl önce
Ben jetimle nasıl gelcem şimdi ???
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız