banner851

banner614

ÖMÜR DEDİĞİN DÜZCE’DEYDİ

banner619

Yarım asrı geçmiş hayatların yaşamlarını konu edinen TRT Haber’in sevilen programı "Ömür Dediğin" Düzce’de Kore Gazisi İsmail Hakkı Yılmaz ve Şükran Yılmaz’la buluştu. Geçip giden yıllardan arta kalan hüzünleri ve mutlulukları yeniden dillendiren programda Kore Gazisi İsmail Hakkı Yılmaz ve eşi Şükran Yılmaz'ın hayatlarının unutulmaz anlarını paylaştı.

banner846
Yerel Haber 13.09.2015, 16:40
9045
ÖMÜR DEDİĞİN DÜZCE’DEYDİ
banner844
TRT Haber’in sevilen programlarından olan belgesel tadındaki "Ömür Dediğin" bu hafta Düzce’deydi. 2007 yılından bugüne kadar her hafta izleyicisiyle buluşan izleyicilerini adeta zamanda yolculuğa çıkaran TRT’nin sevilen programı 85 yaşındaki Kore Gazisi İsmail Hakkı Yılmaz’ın hayatının dönüm noktalarını kendine has üslubuyla işledi.

 
Programın yapımcı ve yönetmeni Zeliha İlhan Doymuş son dönemde yaşanan terör olayları sonrası toplumun artan hassasiyetini de göz önünde bulundurarak bu hafta Düzce Merkeze bağlı Duraklar Köyünde ikamet eden Kore Gazisi İsmail Hakkı Yılmaz ve Şükran Yılmaz’ın kapısını çaldı. Yılmaz çiftinin hayatlarının dönüm noktalarını sohbet havasında sunucu Doymuş’la paylaştığı programın bir bölümü de Cumayeri’nde çekildi. Ömür Dediğin, bu sabah saat 06.10’da yayınlandı. Geçip giden yıllardan arta kalan hüzünlerini, mutluluklarını, anılarını anlatan konuklar, izleyicileri de bu zaman yolculuğunda gezintiye davet edecek.


Haber:Y.SEVER
Yorumlar (3)
MOTORCU 6 yıl önce
NE KADAR İYİ PROGRAM VARSA YA ÇOK GEÇ YA DA ÇOK ERKEN SAATTE YAYINLANIYOR. NE KADAR İŞE YARAMAZ AİLEVİ BAĞLARI ZEDELEMEYE YÖNELİK PROGRAM VARSA DA HEPSİ HER AN YAYINDA MAŞALLAH
İZLENEBİLECEK BİR SAATTE 6 yıl önce
SABAHIN 6 SINDA KAÇ KİŞİ BU PROGRAMI İZLEYEBİLİYOR Kİ.
Elvan 6 yıl önce
Zevkle izliyoruz devamını dileriz emekveren herkeze benraziyim allahtan razı olsun
21°
parçalı bulutlu