banner615

banner614

banner701

Orgeneral Rasim Bedir’in adı bir bulvara verilecek!

banner619

İsimsiz bulvarlardan birine Emekli Orgeneral Rasim Bedir’in adının verilmesi konusu Belediye Meclisi'ne verilen bir önerge ile gündeme geldi.

Yerel Haber 08.01.2008, 15:59
205
Orgeneral Rasim Bedir’in adı bir bulvara verilecek!
banner785

Düzce Belediye Meclisi 2008 yılının ilk birleşiminde Denetim komisyonu seçimini gerçekleştirirken, Emekli Orgeneral Rasim Bedir’in adının isimsiz cadde ve bulvarlardan birine verilmesi de gündeme getirildi.

Toplantıda gizli oyla yapılan seçimde İsmail Bayram, Vahide Aksan, Bülent Sivrikaya, Kadir Badur ve Ahmet Çakar bir yıllığına denetim komisyonu üyeliklerine seçildiler.

Emekli Orgeneral Rasim Bedir’in adının şu anda isim verilmemiş cadde ve bulvarlardan birine verilmesi konusuna sokaklara isim verilmemesi yönünde bir karar alındığı itirazları yapılırken, Belediye Başkanı Mehmet Keleş, söz konusu kararın sokaklar ile ilgili olduğunu, cadde ve bulvarları kapsamadığını ifade etti. Bulvarlara isim verilmesi konusu imar planı tadilat talepleri ile birlikte İmar komisyonu’na havale edildi.

Toplantıda ayrıca, sözleşmeli personelin ücretleri ve  hayvan kesim ücretleri görüşülmek üzere Bütçe Komisyonlarına havale edildi.

Yorumlar (0)
10°
açık