banner851

banner614

ÖZLÜ’DEN VEKİLLERE TEBRİK TELEFONU

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, 24 Haziran seçimlerinde Düzce'den milletvekilli seçilen Fahri Çakır, Ayşe Keşir ve Ümit Yılmaz’ı arayarak tebrik etti.

banner619
Yerel Haber 05.07.2018, 09:55 05.07.2018, 17:33
935

24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanı ve 27.Dönem Milletvekili Seçimlerinin resmi sonuçları dün (4 Temmuz Çarşamba) saat 17.00’de Yüksek Seçim Kurulu tarafından açıklandı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü de, kesim seçim sonuçlarının açıklanmasının akşamında Düzce’den Milletvekili seçilen isimleri telefonla tek tek arayarak tebrik etti.

Bakan Özlü, AK Parti Milletvekili Fahri Çakır ve Ayşe Keşir ile MHP Milletvekili Ümit Yılmaz’a yeni dönemde başarı dileklerinde bulunan Özlü, “Düzce için hep birlikte çalışacağız” mesajını net bir şekilde verdi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, geçtiğimiz 28 Haziran tarihinde şehit cenazesi için geldiği Düzce’de, Gölyaka Sapağı’nda bir kahvehanede “Resmi sonuçlarının açıklanmasının ardından Düzce’de milletvekili seçilen her bir arkadaşımızı arayıp tebrik edeceğim” demişti.


Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (2)
Ahmet 3 yıl önce
Sayın Bakan Ümit Yılmazı tebrik ediyor ama Ümit Yılmaz hala mazbatasını alamadı ?
bu kadar aymazlık olmaz 3 yıl önce
pes artık yani, sayın bakan tebrik ediyor, il başkanı keskin tersini yapıyor, halen itiraz peşinde