banner851

banner955

ÖZLÜ:DÜZCE ÇOK GELİŞTİ

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ve eşi Onur Özlü Düzce Üniversitesi Hastanesi Dr. Talat Bahçebaşı binasının açılış töreninde katıldı. Bakan Özlü yaptığı açıklamada Düzce’nin her anlamda geliştiğini söyledi.

Yerel Haber 17.03.2018, 16:35 17.03.2018, 19:20
1121
banner1032

Bir takım açılışlarda bulunmak amacıyla Düzce’ye gelen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ve bir dönem Düzce Üniversitesi Başhekimliğini yapan eşi Onur Özlü Düzce Üniversitesi Hastanesi Dr. Talat Bahçebaşı binasının açılış töreninde katıldı. Açılışta Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Ak Partı İl Başkanı Hikmet Keskin ve bazı kurumlarım il müdürleri katıldı."Düzce her anlamda çok gelişti"
Açılışta açıklamalarda bulunan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü şu ifadelerde bulundu.

Burada Düzce ve Düzce Üniversitesi için büyük önem taşıyan bu binanın açılışı için bulunmaktayız. Umarım buraya hiç kimsenin yolu düşmez ama Düzce için çok önemli bir bina olacağına inanıyorum. Bu zamana kadar Hükümetimiz, Bakanlığımız ve valilik olarak sağlık ile sanayi başta olmak üzere Düzce’de önemli çalışmalarda bulunduk. Bundan sonrada Düzce’nin gelişmesi için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu binanın Düzce halkına hayırlı olmasını temenni ediyorum.’"Önemli bir binanın açılışını yaptık"
Düzce Valisi Zülkif  Dağlıl ise yaptığı açıklamada:
‘ Bu binanın yapımı için emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Bugün burada önemli bir binanın açılışını yaptık. Bugüne kadar ve bundan sonra da önemli işler yapmaya devam edeceğiz. Bakanımıza da katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

“Bu binanın yapılması için çok çaba gösterdik”
Programda açıklamalarda bulunan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ise:

“ Bu binanın açılışı için emeği geçen başta Dr. Talat Bahçebaşı ile Kurucu Rektörümüz Funda Sivrikaya Şerifoğlu olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu binanın yapılması için yıllarca uğraştılar ve binanın tamamlanması bize nasip oldu. Düzce Üniversitesi Eski Başhekimi Onur Özlü’de gerçekten çok çaba gösterdi. Bu binaya kimsenin gelmesini istemeyiz ama ihtiyacı olanlar için gerekli bir binanın açılışını yapıyoruz. Umarım Düzce için hayırlı olur” şeklinde kunoştu.Yapılan konuşmaların ardından binan bütün katları gezilerek yapılacak çalışmalarla ilgili bilgiler alındı.

Bakan Özlü ve beraberindekiler Kalıcı Konutlarda bulunan Düzce Spor Salonu ve kapalı yüzme salonunu da gezerek yapılan hizmetllerle ilgili bilgi aldı.

Haber: M.AYDIN

Yorumlar (13)
Yorumcu 5 yıl önce
Halk cok zeki olduğu icin size oy veriyor yoksa akp oy bulamaz delilerden
Düzceli 5 yıl önce
Sn.Bakan bizmi göeremiyoruz neresi gelişti,başka düzcemi var.insanlar halen alışverişe gezmeye il dışına neden gidiyor siyasiler düşünün.Düzce Bolunun Sakaryanın mahallesi gibi oldu.
Gelişme nedir 5 yıl önce
Düzce gördüğüm en geri kalmış illerden birisi. Konumu doğası harika ama belediyecilik çok zayıf.
nsm 5 yıl önce
arkadaslar. bu arkadas baska bir gezegendeki düzce'den mi bahsediyor? ben dünyadaki düzce'de yasiyorum, köy-il bir düzce görüyorum. arkadasin bahsettigi gezegendeki düzce'ye dünyadan bir ulasim araci kalkiyorsa lütfen yazin.
dzcl 5 yıl önce
duzcemı gelışmış benı guldurmeyın.kuzey çevre yolu ne oldu.duzce beledıyesı bıttı melen park projesı ne oldu paralar nereye gıttı.daha ne sayayım.
Ali Ç. 5 yıl önce
Sayın Bakanım HEcinler'deki insanlar sizden bir açıklama bekliyor! Verdiğiniz söz ortada. Köylülerin kazandığı mahkeme kararı ortada! O insanların haklı olduklarını siz de çok iyi biliyorsunuz! Belediye Başkanı Jandarmayla ezer geçeriz diyor! Buna nasıl izin vereceksiniz! Çöp arıtma fabrikası otoyol kenarında, milli emlağın arazilerine yerleşimden uzak bir yere yapılsa olmuyor mu? Keleşin götürdüğü milyonlar köylünün neden kamburu olsun! Hecinler de yatırım falan yok! Orası Turizme uygun çöpe de
köylü ahmet 5 yıl önce
cevre yolları lazım hemde cok acıl acılmalı
alı 5 yıl önce
bakanım osb ne oldu fabrıka temellerı ne zaman atılıyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15
parçalı bulutlu