banner851

banner614

QATRE İÇ GİYİM MAĞAZASI HIGHWAY’DE AÇILDI!

Kendi oluşturduğu markası ve şık konsepti ile 2018 yılından beri Highway Outlet’te bayan giyim mağazası olarak faaliyet gösteren Qatre, iç giyim konsepti ile yeni mağazasının kapılarını açtı.

banner619
Yerel Haber 02.02.2021, 15:12 02.02.2021, 15:22
1474
QATRE İÇ GİYİM MAĞAZASI HIGHWAY’DE AÇILDI!

Pandemi sürecinde bünyesine 5 yeni markayı daha ekleyerek marka karmasını iyiden iyiye güçlendirmeye devam eden Highway Outlet, bir yeni markayı daha ziyaretçileri ile buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

Yeni trend modelleri ile iç giyimde fark yaratmaya hazırlanan Qatre Lingerie İç Giyim mağazası Şubat ayının ilk günü ile birlikte Highway Outlet Z 115 nolu mağazada faaliyet göstermeye başladı.

Açılışa özel net %30’a varan indirimlerin yer aldığı Qatre Lingerie mağazası, en moda iç çamaşırı, uyku giysileri, plaj giysileri ve birbirinden şık aksesuarları alışveriş merkezi ziyaretçileriyle buluşturacak.

banner844
Yorumlar (4)
Düzceli 8 ay önce
İpli don reklamını haber olarak yayınladığınıza göre yakında batacaksınız olarak anladık. Jartiyer, Külot reklamı yapacak kadar küçülmek kötü olsa gerek
Olcay sarı 8 ay önce
patlak vermeden devlet yıkılan yuvaların sebepleri araştırmalı aksi halde toplu ahlaki infial
Olcay sarı 8 ay önce
Büyük şirketler küçük işletmeleri yok ediyor.Bu şirketlerdeki personel müdürleri çalışanları her türlü eziyor ne ahlak dinliyorlar nede vicdan devlet gizli personel istihbaratı oluşturmalı ve bu ahlaksızlığa dur demeli.Fabrikalardaki ifşa olayları
jaccki 8 ay önce
Bu reklami gorsellik olarak ayip yeri olmayan bir uer olarak buldum