banner851

banner614

SANAYİCİLERİ BULUŞTURAN İFTAR

1. Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi huzurevinde kalan yaşlıları ve Sevgi Evleri'nde kalan çocukları unutmadı. Geleneksel iftar programında onları da ağırladı. İftara katılan Vali Yılmaz, OSB yönetimine "Allah sizlere daima bayram sevinci yaşatsın" diyerek teşekkür etti.

banner619
Yerel Haber 06.08.2013, 10:38
197
SANAYİCİLERİ BULUŞTURAN İFTAR

1. Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi tarafından geniş katılımlı bir iftar yemeği düzenlendi. Sanayicilere verilen iftar yemeğine ayrıca Hilmi Çilingir Huzurevi yaşlıları ile Sevgi Evleri'nde kalan çocuklar da katıldı. Ezanın okunmasıyla orucunu açan davetliler, hep birlikte iftar yapmanın keyfini yaşadı. Düzce protokolünün de katıldığı programda yenilen yemeklerin ardından kısa bir konuşma yapan Vali Adnan Yılmaz, iftarı düzenleyenlere teşekkürlerini iletti.

 

 

 

Vali Yılmaz, "Organize Sanayi Bölgesindeki dostlarımın böyle bir iftar düzenleyeceklerini duyduğumda iftihar ettim ve koşa koşa geleceğimi söyledim. Allah sizlere daima bayram sevinci yaşatsın. Bu güzel prgramda emeği geçenlere teşekkürlerimi iletiyorum. Bizim uzakta olmamız Düzce'ye hizmet sevdamızı gönlümüzden alamaz. Dün de emrinizdeydik, bugün de emrinizde oluruz. Bizim hizmet aşkımız bitmez. Ankara'da Düzceli bir kardeşinizin kapısı her zaman size açık." diye konuştu.

Haber: S. KAŞKIR

Yorumlar (0)