banner851

banner614

ŞEHİT AİLELERİNİ AĞIRLADILAR

Vali Ali İhsan Su ve eşi Zeliha Su, şehit ailelerini Valilik Konağı'nda ağırladı. Valinin eşinin daveti gerçekleşen ziyarette şehit ailelerinin sıkıntılarını dinleyen Vali Su, "Şehitlerimizin emanetleri bizim emanetlerimizdir. Daima şehit ailelerimizin ve gazilerimizin yanındayız." dedi.

banner619
Yerel Haber 06.09.2013, 11:03
302
ŞEHİT AİLELERİNİ AĞIRLADILAR

Düzce Valisi Ali İhsan Su ve eşi Zeliha Su, şehit ailelerini Valilik Konağı'nda ağırlayarak onların dertlerini dinledi.

 

 

 

Vali Ali İhsan Su, şehit ailelerine hitaben yaptığı konuşmasında; “Şehitlerimiz ve gazilerimiz bizim baş tacımızdır. Tüm şehit aileleri ve gazilerimizin acısını derin bir üzüntü ile paylaşıyoruz. Şehitlik Peygamberlik mertebesinden sonra gelen en yüksek mertebedir. Şehitlerimizin emanetleri bizim emanetlerimizdir. Daima şehit ailelerimizin ve gazilerimizin yanındayız ve yanında olacağız.” ifadelerinde bulundu.

 

 

Valinin eşi Zeliha Su da şehit aileleri ile tek tek tanışarak; Düzce’ye yeni gelmiş olması sebebiyle şehit yakınları ile tanışmak istediğini belirtti. Düzce ilindeki bütün şehit ailelerini davet edemediğini söyleyen Su, "Ancak en yakın zamanda ilçe ve köylerdeki tüm şehit ailelerini ve gazilerimizi Valilik Konağında ağırlamaktan mutluluk duyacağım." dedi.

 

 

Haber; C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (0)