banner851

banner614

TAPU MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

banner619

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün 174. kuruluş yıl dönümü etkinliği kapsamında Düzce Tapu Müdürlüğü personeli duyarlı bir davranışa imza attı. Tapu Müdürlüğü personelinin katkısıyla Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesine bağlı Telpeker Köyü’nde bulunan ilköğretim okuluna kütüphane kurma çalışmalarına başlandı.

banner846
Yerel Haber 08.04.2021, 17:00
1261
TAPU MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
banner844

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün 174. kuruluş yıl dönümü ülke genelinde çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

Yıl dönümü etkinlikleri kapsamında harekete geçen Düzce Tapu Müdürlüğü personeli örnek bir davranış sergiledi. Personelin katkılarıyla Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesine bağlı Telpeker Köyü’nde bulunan ilköğretim okuluna kütüphane kurma çalışmalarına başladı.

Bu kapsamda 1. sınıftan,  8. sınıf kademesine kadar olan öğrenciler için eğitim gören çocuklar için ders ve okuma kitabı, ansiklopedi, her türlü kullanılmamış sınavlara hazırlık kitapları ile dergi gibi materyaller gönderilecek. Kurulacak olan kütüphane öğrencilerin hizmetine sunulacak.

 

DUYARLI VATANDAŞLARA ÇAĞRI

Tapu Müdürlüğü'nden duyarlı vatandaşlara yapılan çağrıda, kütüphane için katkıda bulunmak isteyenlerin Tapu Müdürlüğü ile iletişime geçebileceği belirtildi. Doğubayazıt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün aldığı karara göre kurulacak olan kütüphaneye "Düzce Tapu Müdürlüğü" adı verilecek.

Yorumlar (0)