banner851

banner614

TARİHİ YOL, SONUNDA BİTİYOR

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Akçakoca Karasu sahil yolunun Edilli-Paşalar arasındaki asfalt çalışmasını yerinde inceledi. Keskin, yaptığı açıklamada yolun, akşamüstü açılacağı müjdesini verdi.

banner619
Yerel Haber 13.08.2018, 10:32 14.08.2018, 09:47
3364

Çalışmalarına 1994 yılında başlanan ve bu zamana kadar ihaleyi alan firmaların işi tamamlamadan ayrılması, planın yeterince sağlık yapılmaması gibi sebeplerden dolayı bitirilemeyen yol, 24 yıl sonra tamamlanıyor.

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ve beraberinde İl yönetim Kurulu üyeleri, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Akçakoca ilçe başkanı Dergâh Akça, Akçakoca teşkilat mensupları olmak üzere kalabalık bir heyetle Akçakoca Karasu sahil yolunun Edilli-Paşalar arasındaki asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

“Yolu trafiğe açıp vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız”
Keskin açıklamasında, şu ifadelere yer verdi:

 “Yol ile alakalı bazı aksaklıklar vardı. Bazı bölgelerde çökmeler ve kazıklama çalışmaları olduğundan buradaki çalışmayı etkiledi. Yoğun çalışmalarımız esnasında konuyla ilgili gerek Belediye başkanımız ve gerekse İlçe başkanımız her zaman bizlere bilgilendirdiler. Karayolları Genel Müdürümüz, Karayolları Bölge Müdürümüz Öner beyin çok büyük bir emeği vardır. Burada kalan 500 metrelik bir kısım vardı. Burayı da bitirmek nasip oldu. Pazar günü yol çizgilerini tamamlayıp son işlemlerini bitirdikten sonra nasip olursa Pazartesi günü akşamüzeri, yolu trafiğe açıp vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.”

Haber: M. AYDIN

Yorumlar (10)
Sedat81 3 yıl önce
Güzel... calismalar yapilmasi iyi fakat bende otaban giris ve çıkışı nın bitmesini bekliyorum. Birde duzce şehir ici e80 yolunun hiz sınırının en az 82 km ye cikmasini bekliyoruz...
hakan 3 yıl önce
Biraz ilerde Melenağzı köprüsünü geçince Sakarya tarafında yapılmış bir yol var. Bir baksaydınız keşke. Yol nasıl yapılırmış öğrenirdiniz. Karşı taraf çift şeritli bölünmüş yol bizim taraf tek şeritli sıradan yol. Ne kadar övünseniz azdır. Yazık.
Sezgin 3 yıl önce
Sayın keski bu sizin büyük başarınız 16 yıldır ikdidarsınız kazmayla yapılsayďı 10 yıl önce biterdi
dzcl yşşş 3 yıl önce
daha 4 yıldır 4 km lık kuzey çevre yolunu hallemedıler. tabıı orda fasulye çok.ışlerıne gelmıyor.
ali can 3 yıl önce
Merak ediyorum, bahsi geçen yolun kontrolü Hikmet keskine mi kalmış, O bölgede idari görevli kişiler yokmu, part il başkanı ne iş yapar, seçilmiş Değerli Millet vekilleri nerede.
Halil 3 yıl önce
Yolun bitirilmedigi 24 yılın son 16 yılında bu ulkede iktidarda baska parti mi vardida bunu başarı olarak gosteriyor baskan.Golyaka giselerini de ziyaret etsin baskan yoksa açılacağı yok
toprak 3 yıl önce
Darıası düzce ve gölyaka otoban bağlantılarının başına
Selim 3 yıl önce
16 yildir olay yerine gitmeyen ilgili kisiler is bitiminde arzi endam etmisler..ne diyelim..-"milletin patronu sen cok yasa..!"
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın