banner851

banner955

TERMİNALDE TELAŞ BAŞLADI

Ramazan Bayramını şehirdışında ve memleketlerinde geçirmek isteyenler, Düzce Şehirlerarası Otobüs terminalinde yoğunluk oluşturdu. Firma yetkililerinin ek seferler koyduğu terminalde, çoğunluğun dönüş ve uzun yol olduğu bildirildi.

Yerel Haber 26.07.2014, 15:55
214
TERMİNALDE TELAŞ BAŞLADI

Düzce Otogarı'nda, bayram dolayısıyla şehir dışına gitmek isteyen vatandaşların çoğu biletini almış durumda ancak bilet bulamayan vatandaşlar ise ek seferlere umudunu bağladı çünkü otobüs seferleri tamamen dolmuş durumda.
 
Yoğunluğun önümüzdeki günlerde de devam etmesini bekleyen Firma yetkilileri, genellikle uzun yolcukların yapıldığını söyledi. Firma yetkilileri, “Gidişten çok dönüşte yoğunluk var. Geçen yıla oranla bu yıl uzun yol diye tabir ettiğimiz Antalya, İzmir ve Bodrum’a yoğunluk var. Buralara fazla ek sefer yaptık. Fiyatlarımız da standart devam ediyor.” dedi.

 

Terminal binasının yapımı Darıcı Mahallesi’nde devam ederken, düzgün bir otogar eksikliği en fazla bu günlerde ortaya çıkıyor.

 

Dar alanda hizmet vermeye çalışan firma yetkililerin araçlarını zorlukla yanaştığı terminal peronlarında, yolcular yine inip binmede zorluk çekti..

 

Mevcut yolcu salonunun da yetersiz kaldığı terminalde yolcular, sıcak havada dışarıda otobüslerine binmek için beklemek zorunda kaldığı görüldü.

 

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız