banner851

banner614

“TERÖRE LANET, BİRLİK BERABERLİĞE DESTEK”

banner619

Vatan Partisi Düzce Öncü Kadın Teşkilatı, Şırnaklı çocuklara yardım elini uzatmak ve kardeşlik köprüsü kurmak için harekete geçti. Kardeşlik eli uzatıp halkın kucaklaşmasına destek olmak için Düzceliler’e bağış kampanyasına destek verme çağrısı yapıldı.

banner846
Yerel Haber 04.02.2021, 14:45 04.02.2021, 16:19
597
“TERÖRE LANET, BİRLİK BERABERLİĞE DESTEK”
banner844

Vatan Partisi Düzce Öncü Kadın Başkanı Ayşe Sönmez, birlik beraberliğe katkı sağlamak amacıyla Şırnaklı çocuklar için bağış kampanyası başlattıklarını duyurdu.  

“HDP KAPATILSIN”

Sönmez, yaptığı açıklamada ülkeyi bölmeye çalışanların hezimete uğradığını belirterek, “Yıllardır PKK terörüyle boğuşan Güney Doğu illerimizde anneler haykırıyor evlatlarımızı HDP binalarından dağa kaçırdılar, Amerika’ya asker yaptılar, HDP kapatılsın!” ifadelerini kullandı.

“KUCAKLAŞMAYA KARKI İÇİN KAMPANYA BAŞLATTIK”

Terörün kendilerinden ayırdığı Diyarbakır Anneleri’ne değinen Sönmez, “HDP binaları önünde evlatlarını bekleyen, Şırnak’ta her hafta yürüyüşler yapan annelere şehit aileleri de destek veriyor. Halkımız kucaklaşıyor. Vatan partili öncü kadınlar olarak bizler de bu kucaklaşmaya katkı sağlamak için bir bağış kampanyası başlattık” cümlelerine yer verdi.

KAMPANYAYA DESTEK VERİN ÇAĞRISI

“Şırnaklı 0-18 yaş arası çocuklarımız için kullanılmamış kıyafet, ayakkabı, kırtasiye malzemeleri ve oyuncak bağış kampanyası başlatıyoruz” diyen Sönmez tüm Düzcelileri kampanyaya katılmaya çağırdı

Destek olmak isteyen vatandaşlar 0 535 511 11 31 ve 0 543 266 81 28 numaralı telefonlardan parti yetkilileriyle iletişime geçebilecek.

Yorumlar (3)
hadi oradan 6 ay önce
Sıkmayın canınızı :) çıkmışalar 'HDP Kapatılsın!' E kapatın çok mu zor? Perinçek'in bir telefonuna bakar.Asıl mesele HDP kapandıktan sonra Türkiye siyaseti nasıl dizayn edilecek? E düşman lazım haliyle.HDP değil HDP'ler lazım...
nsm 6 ay önce
kandil'de teröristbasiyla siritan liderin partisinin hdp kapatilsin demesi sadece ibretliktir. birileri anlasilan ona da muska yapmis veya kafasina tas düsmüs olabilir.
Salih Sak 6 ay önce
Yahu sizin de kapatılmanız gerekmiyor mu. Akepe nin üçüncü ortağı...