banner851

banner614

TOBB’DAN SÖZ ALINDI

Akçakoca’ya Kültür merkezi yapılacak…Akçakoca heyeti Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’na yaptığı ziyarette Akçakoca’ya “ Kültür Merkezi “sözünü aldı.

banner619
Yerel Haber 24.05.2014, 11:36
229
TOBB’DAN SÖZ ALINDI

30 Mart Yerel seçimlerinin ardından belediye başkanları Ankara yollarına düştü. Karadeniz’in son kalesinden biri olan Akçakoca’da bir önceki dönemden kalan sahil bandı projesi, yeni yapılan terminal binası ile değişen çehresi dikkat çekiyor… Her yıl yapılan festivalleri ve çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapan Akçakoca’da , ilçede ihtiyaç duyulan kültür merkezi için de adım atıldı.

 

Akçakoca Belediye başkanı Cüneyt Yemenici ve Akçakoca Ticaret Sanayi Odası yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyaretleri esnasında belediye başkanı Cüneyt Yemenici, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’ndan Akçakoca’ya “ Kültür Merkezi “ yaptırımı sözünü aldı.

 

Öte yandan Belediye başkanı Cüneyt Yemenici ve Akçakoca Ticaret Sanayi Odası yönetim kurulu üyeleri, Düzce Milletvekilleri Osman Çakır’ı, İbrahim Korkmaz’ı ve Fevai Arslan’ı ziyaret etti.

Haber; S.KAŞKIR

Yorumlar (0)