banner851

banner955

VALİ: HER TÜRLÜ YARDIM SAĞLANACAK

Yığılca'nın Hacıyeri Köyü'nde 3 katlı ahşap binanın alevlere teslim olması sonucunda kış günü evsiz kalan aileye devletin yardım eli uzanacak. Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, aileye her türlü yardımların yapılması için gerekli talimatları verdi.

Yerel Haber 01.01.2019, 16:06 02.01.2019, 12:17
1252
14 Aralık gecesi Yığılca'nın Hoşafoğlu Köyü'nde çıkan ve 3 kardeşin hayatını kaybetmesine yol açan yangın hala hafızalardan silinmemişken, aynı ilçeden bir yangın haberi daha geldi.

 Yılbaşı gecesi Hacıyeri Köyü'nde bulunan 3 katlı ahşap evde çıkan yangın bir aileyi evsiz bıraktı. Köylülerin desteğiyle yaklaşık 3 saatlik çalışmanın ardından söndürülen yangının ardından bina kullanılamaz hale gelirken, kış günü her şeyini kaybeden aileye komşuları sahip çıktı.
 
Yangın haberini öğrenen Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, evsiz kalan aile için hemen ilgili birimleri harekete geçirdi. Düzce Valiliği'nden yapılan açıklamada, "İlimiz Valisi Sayın Dr. Zülkif Dağlı tarafından Yığılca ilçemizde meydana gelen yangında evini kaybeden ailemiz için Yığılca Kaymakamı talimatlandırılmıştır. Aileye her türlü yardım ve destek verilecektir." bilgilendirmesi yapıldı.

Haber: C.ÜSTÜNER

 
Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
 
Yorumlar (0)