banner851

banner614

Yaralı Polis için Düzce’ye geldi!

Bolu Valisi ve Bolu Emniyet Müdürü, Bolu Dağı’nda meydana gelen kazada yaralanan polis memuruna geçmiş olsun ziyaretinde bulundular

banner619
Yerel Haber 26.05.2008, 14:36
209
Yaralı Polis için Düzce’ye geldi!

Görevine birkaç hafta önce atanan Bolu Valisi Halil İbrahim Akpınar, Bolu Dağı’nda meydana gelen kazada yaralanan polis memuruna geçmiş olsun ziyaretinde bulunmak üzere Düzce’ye geldi.

 

TEM Otoyolu Bolu Dağı tünel çıkışında geçtiğimiz gün meydana gelen kaza 5 kişinin yaralanması ile sonuçlanmıştı. Kazada yaralanan ve Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırılan  polis memuru Coşkun Kılıç’ı ziyaret etmek üzere Bolu Valisi Halil İbrahim Akpınar ve Bolu İl Emniyet Müdürü Mehmet Yazıcı ilimize geldiler.

 

Muncurlu Atatürk Devlet Hastanesi’nde yaralı olarak yatan ve tedavisi süren polis memuruna geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Akpınar ile Yazıcı ardından Düzce Valisi Bülent Kılıç ve İl Emniyet Müdürü Saim İşlek ile öğle yemeğinde bir araya geldiler.

 

Yemekte konuşan Düzce Valisi Bülent Kılınç  Yaralı polis memurunu birlikte ziyaret ettiklerini ve karşılıklı görüş alış verişinde bulunduklarını söyledi.

 

 

 

 

Yorumlar (0)