banner851

banner614

YENİ KONSEPT DÜZCE’DE AÇILDI

Türkiye’de ilk defa motorun yeni konsepti Düzce’de açıldı. Açılışa AK Parti Sakarya Milletvekili ve eski şampiyon motor sporcu Kenan Sofuoğlu ile MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz da katıldı.

banner619
Yerel Haber 28.07.2018, 17:00 30.07.2018, 12:59
5467

Dünyada önde gelen motor firması tarafından Düzce’de ülkede ilk defa yeni konsept firması olan Dadaş Motor’un açılışı gerçekleştirildi. Fevzi Çakmak Mahallesi, Küçükler Sokak’ta bulunan bayinin açılışına eski motor sporcu AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu ve MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz da katıldı.Duaların ardından yapılan açılışı Sofuoğlu ve Yılmaz yaptı. Sofuoğlu açılış sonrası satılan motosikletleri incelemeyi unutmadı.


“Burada özel bir motorun tanıtımı da yapılıyor”
Açılış sonrası açıklamalarda bulunan Milletvekili Sofuoğlu şu ifadelere yer verdi:

“Buranın sahibi benim çok sevdiğim bir ağabeyimdir. Kendisiyle birlikte Düzce’de bir pist kuruyoruz. Kendisi ağabeyimdir ve birçok kararı beraber veriyoruz. Bu işyeriyle alakalı da her şeyi beraber dizayn ettik. Kendi yerimiz olarak gördüğümüz için açılışına da geldik. Firmanın Türkiye’de birçok bayisi olmasına rağmen en çok satış yapan bayi Düzce bayisidir. Benim ortaklığım falan yok ama kendisi en büyük destekçilerimden birisidir. Ben de onun yanında durmak için bugün buraya geldim. Burasının Türkiye’deki en özel bayi olduğunu söyleyebilirim. Burada özel bir motorun tanıtımı da yapılıyor. Ben de motor sporcu olarak bu motoru görmeyi çok istiyordum.”

Haber: M.AYDIN

banner844
Yorumlar (5)
Kervan 3 yıl önce
Duzcemiz icin önemli guzel büyük bir işletmenin acilisina ne belediyebasakani ne akpli mv katilmamasi gerçekten çok ayip .
Hayirli olsun 3 yıl önce
Hayırlı olsun.dadaş motor esnaf gibi esnaf.her konuda yardımcı oluyorlar.diğer esnafciklar az ornek alin.kenan sofuoglunu da tebrik ederim helal olsun adama kalktı geldi sakaryadan ama duzce akparti mv nerdeydi kimbilir zaten seçimden snra
ak parti 3 yıl önce
sayin akpartili yoneticiler ayni mekani 3 kere acmaya gidersiniz partinizin sakarya mv gelmis bir destek icin misafirperverliknicin orda olmaliydiniz..umit beyi tebrik ederim mhp duzcede yukseliyor hikmet keskin ve ekibi eseriniz ile ovunun
TUNCAY D 3 yıl önce
adam gibi adam sofoglu yamaha deyince aklıma nedense hep bu geliyor
vatandas 3 yıl önce
he he