banner851

banner614

“YENİ KONSEPTLE HİZMETE HAZIR”

banner619

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesaplarından daha kaliteli ve hızlı hizmet sunmak üzere yenilenen Düzce Nüfus Müdürlüğü’nün yenilenmiş halinin görüntülerini paylaştı. Soylu paylaşımında “Düzce'ye, yeni konsept Nüfus Müdürlüklerimiz yakıştı mı çok yakıştı. Merkez İlçe ve 7 İlçe Nüfus Müdürlüğümüz yeni konseptle hizmete hazır” ifadelerine yer verdi.

banner846
Yerel Haber 08.04.2021, 14:26 09.04.2021, 17:14
3671
banner844

Türkiye genelinde günlük yaklaşık 200.000 vatandaşın hizmet aldığı nüfus müdürlüklerinde hizmet kalitesi ve vatandaş memnuniyetini arttırmak amacıyla yenileme çalışmaları yapılıyor.

Bu çalışmalar kapsamında daha kaliteli ve hızlı hizmet sunmak üzere oluşturulan “Yeni Nüfus Müdürlüğü Konsepti” Düzce’de de uygulandı.

Vatandaşların doğru ve yönlendirici bilgiye ulaşabilecekleri bir danışma alanı, çalışma alanının içerisinde konumlandırılan bekleme alanları, bölmeler ile birbirinden ayrılmış, ergonomik ve estetik başvuru masaları kullanılarak Düzce Nüfus Müdürlüğü yenilendi.

“DÜZCE’YE ÇOK YAKIŞTI”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesaplarından Düzce Nüfus Müdürlüğü’nün yenilenmiş halinin görüntülerini paylaştı.  Bakan Soylu, “Düzce'ye, yeni konsept Nüfus Müdürlüklerimiz yakıştı mı çok yakıştı. Merkez İlçe ve 7 İlçe Nüfus Müdürlüğümüz yeni konseptle hizmete hazır” ifadelerine yer verdi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (3)
Aa 4 ay önce
"yakıştımı" değil "yakıştı mı" olacak...
Kadir 4 ay önce
Ama yapılan iş güzel bu arada. Ona lafım yok
Kadir 4 ay önce
Bu adam İçişleri Bakanı. Ama nereden bilecek Türkçe konuşmasını. İşi gücü şovmenlik...