banner851

banner955

YILMAZ’DAN GECE YARISI ZİYARETİ

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Gölyaka İlçe Devlet Hastanesi ve Gölyaka 112 Acil Sağlık istasyonunda nöbet tutan sağlık çalışanlarını ziyaretinde “Her zaman yanlarındayız” mesajı verdi.

Yerel Haber 06.02.2019, 14:01 07.02.2019, 18:22
1800
banner1032

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Gölyaka İlçe Devlet Hastanesi ve Gölyaka 112 Acil Sağlık istasyonunda nöbet tutan sağlık çalışanlarını ziyaretinde “Her zaman yanlarındayız” mesajı verdi.
 
Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, göreve geldiği günden bu yana Düzce’de bulunan hastane ve sağlık personelini denetim ve ziyaretlerini sık sık sürdürüyor.

Bu yönü ile takdir toplayan Yılmaz, gece saatlerinde Gölyaka İlçe Devlet Hastanesi ve Gölyaka 112 Acil Sağlık İstasyonunda nöbet tutan sağlık çalışanlarını ziyaret etti.
Yapılan çalışmaları da yerinde inceleyen Yılmaz, nöbet tutan sağlık personelinin sorun ve taleplerini de dinledi.

Sağlık çalışanlarının her zaman yanında olacağına dikkat çeken Yılmaz, “Desteklerimizi esirgemeyeceğiz” ifadesinde bulundu.

Haber: Ö.YILMAZ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (4)
vay canına 4 yıl önce
sayın müdürüm gölyakanın en yaramaz doktoruyla resim çekilmişsiniz.. gölyakadaki aile hekimliğini lütfen bir denetleyin. hastalara nasıl davranıyorlar. Allahınızı seviyorsanız bir gidin gizli gizli bakın. doktor yerinde yok. bekliyoruz nerde diye soruyoruz hep namazda diyorlar amma velakin hep dışarda sigarada veya karşıda çay ocağındalar. biz hasta olarak artık sabrımız kalmadı.......
Realist 4 yıl önce
Bu adam çalışıyor,en az onun kadar sağlam çalışan bir ekiple sağlığı alır götürür.
kirli sakal 4 yıl önce
müdürüm bu sağlık personelinin kirli sakalı nedir ? kılık kıyafet yönetmeliğine uyduğunu sanmıyorum.sakal bırakması serbest lakin 15-20 günlük kirli saklda ne?yakışıyor mu?
Dr 4 yıl önce
Bu sakal olayını hiç kimseye yakıştıramıyorum. Hele de kamuda çalışanlara.
14
kapalı