banner851

banner614

YİNE HAYAL KIRIKLIĞI

Düzce Valiliği’nde gerçekleştirilen il koordinasyon toplantısında sürekli sorun yaşanan Efteni Gölü ile ilgili çalışmalardan da bahsedildi. Gölle ilgili çalışmalar ödenek yetersizliği nedeniyle başka bahara kaldı.

banner619
Yerel Haber 30.07.2018, 18:21 30.07.2018, 18:58
2748

Düzce’nin en önemli sorunlarından olan Efteni Gölü’nün ıslahı ve çalışmalarla ilgili neler yapılacağı merakla bekleniyordu. Düzce Valiliği Toplantı Salonu’nda yapılan İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’nda da bu konu gündeme geldi.

Düzce genelinde yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Devlet Su İşleri 5. Bölge Müdür Yardımcısı Fatih Yünlü yaşanan sorunu anlatarak “Efteni gölü ıslahı ihale bedeli 31 milyon 842 bin TL. 24.11.2017 tarihinde yer teslimi yapılarak işe başlandı ancak bunda da ödenek yetersizliği nedeniyle şantiye açılamamıştır.” ifadelerini kullandı.

Yapılan bu açıklamayla birlikte uzun zamandır çalışmaların yapılmasının beklendiği Efteni Gölü’nde ödenek yetersizliği nedeniyle çalışmaların başka bahara kaldığı ortaya çıkarken gölün durumunun ne olacağı ise gündemdeki konular arasında yerini aldı.

Haber:M.AYDIN

banner844
Yorumlar (29)
Cevizlik.li 3 yıl önce
Golun hâli cok kotu neredeyse su gozukmuyor golmu bataklikmi belli deil oysaki baska sehirlerden merak edip gelenler var ama ortada göl yok derhal birseyler yapilmaz ise daha kotu olacak ...
İzzet Alçelik 3 yıl önce
Gerçekten çok üzücü! -Bolu çölü göl yaparken, biz maalesef gölü çöl yaptık..Biz hala vilayet olamadık.
Acar 3 yıl önce
Beyler Düzce turizm için uygun değil tarım ve hayvancılık dışında bir yatırım olmaz burada, havası çok basık millet nefes alamıyor yaz sezonu bile kısa. Kim gelecek o kadar güzel başka yerler varken. Kimseyi kandırmayın.
İlyas kardüz 3 yıl önce
Düzceyi boş vaatlerle kandıran düzceye hizmet yatırım getiremeyen akp yönetiminden kendinden başka herkesi aşağılayın zihniyet gitmeli değişim vakti
Ziya Cindoruk 3 yıl önce
Neden sakarya duzce ereğli zonguldak arasi trn yok ki ulasim rahat olur......
Bimer yaz 3 yıl önce
Bence düzceyi sevenler cimerden reise düzcenin noksanlarını yazsın en iyi fikir bu cunku cogunu bilmiyor haydi yazalım
Beledıye 3 yıl önce
Önemli degil şimdi herkes belediye peşinde yani makam mevki peşinde yazık
abdüssamet aktaş 3 yıl önce
reise cimerden yazalım millet bahçelerinden birini buraya yapsın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın