Düzce Belediyesi Kent Konseyi’nden içleri ısıtan bir adım. Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ilde büyük bir yıkıma neden olan deprem felaketi nedeniyle ağır kış koşullarında sokakta kalan  depremzedeler için Düzce’de başlatılan yardım seferberliğine Kent Konseyi de ortak oldu.

Depremzede vatandaşların yaralarını sarmak üzere deprem bölgesine giden Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri, Düzce Belediye Meydanında Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü' nün çağrısıyla toplanan Yardım Tırlarına ve tasnif noktasına desteğini sürdürdü.

Düzce Belediyesi Kent Konseyi tarafından yapılan açıklamada,  “Kent Konseyi olarak Kadın Meclisimiz ile birlikte tüm üyelerimizin her alanda yaptıkları destekleri Düzce Belediyesi aracılığıyla Deprem bölgesine ilettik. Ayrıca tasnif noktalarında 2. El Yardımları düzenleme noktasında yardımcı olan üyelerimiz son olarak yürekleri ısıtan bir çalışmaya imza atıyor. Örgü ürünlerden oluşan özellikle çocuklar için atkı, bere, şapkaları ilk etapta Düzce Belediyesi - BELMEK aracılığıyla deprem bölgelerine ulaştırdı. Akabinde çalışmaya kendi bünyesinde devam etti ve vatandaşlarımızın yoğun desteğiyle yapılan örgüler Düzce Kent konseyi Kadın Meclisi Başkanımız Zeliha Altıntaş ve yönetim kurulu üyeleri tarafından bizzat depremzede çocuklara ulaştırılacak” denildi.

HABER: Savaş ARI