Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, hastanede tedavi altına alındı. Hafta sonu etkili olan ve afete dönüşen şiddetli yağışlar sonrası Düzce’de oluşan tahribatı kurmayları ile yerinde gözlemlemek için 2 gündür yoğun temaslarda bulunan Başkan Özlü, halsiz düştü. Öğleden sonra kendisini iyi hissetmemeye başlayan Özlü, Düzce Üniversitesi Hastanesi Acil Servisi’ne başvurdu. Yapılan ilk tetkikler sonrası kalbi yorgun düşen Başkan Özlü’nün gözlem altında tutulmasına karar verildi.

“BİR OKUL ÜZERİNDEN SİYASİ ALGI YAPILMAMALI” “BİR OKUL ÜZERİNDEN SİYASİ ALGI YAPILMAMALI”

Yakın bir zamana kadar belediye başkan yardımcısı olarak yakın çalışma ekibinde yer aldığı Özlü’nün rahatsızlığından haberdar olan Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer’in yönlendirmeleri ile Başkan Özlü’nün kalp-damar polikliniğine yatışı yapıldı. Sağlık durumu iyiye gittiği öğrenilen Özlü’nün bir süre hastanede kalacağı öğrenildi.

Düzce Belediyesi’nden konuya ilişkin olarak yapılan açıklamada:

“Düzce Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü, mevsim normaller üzerinde seyreden sıcaklıklar ve saha çalışmaları yoğunluğu sebebiyle halsizliğe bağlı olarak doktor kontrolünde vitamin içerikli serum tedavisi görmektedir. Sağlık durumu gayet iyidir.” İfadelerine yer verildi.

da5930df-839e-4618-bedf-c24706914663