Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele ekipleri, başarılı uyuşturucu operasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Düzce’ye doğu illerinden uyuşturucu sevkiyatı yapılacağı istihbaratını alan polis ekipleri E.A isimli zanlıyı teknik ve fiziki takibe aldı.
Şüphelinin kullandığı aracı Düzce il sınırları içerisinde durduran polis ekipleri, araç ve şüphelinin üzerinde yaptıkları aramalarda satışa hazır 869 adet uyuşturucu hap ile 25 gram skunk maddesi ele geçirdi.
Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan E.A, emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği Düzce Adliyesindeki mahkemece tutuklanarak Çilimli T Tipi Cezaevine teslim edildi.
HABER: Savaş ARI
Editör: OĞUZHAN BAL