Düzce sokaklarını daha güvenli bir hale getirmek için gece - gündüz sokaklarda suç ve suçlulara kuş uçurtmayan İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik, Motorize Yunus ve Asayiş ekipleri, özellikle Düzce Üniversitesi Kampüs bölgesinde denetimlerine aralıksız devam ediyor.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’nün son bir haftalık asayiş raporunda Polis ekiplerinin yaptıkları denetimlerde (11) adet ruhsatsız tabanca ve (164) adet fişek,

(2) adet kurusıkı tabanca, (3) adet av tüfeği, (3) adet kartuş, (1) adet kesici/delici alet, (145,25) gram metamfetamin, (190) gram sentetik kannobinoid, (5,7) gram esrar, (18) adet sentetik ecza, (52) adet extacy, (1) adet kompresör, (25 bin) adet makaron, (1) adet elektronik sigara sarma makinası, (13) kilogram tütün ele geçirildi.

Öte yandan yapılan denetimlerde İl Merkezi ve İlçelerde GBT sorgulamaları sonucunda çeşitli suçlardan arama kaydı bulunan toplam 33 şüpheli hakkında yasal işlemler yapıldı.

SAMANLIK VE EVİN DEPOSU KULLLANILAMAZ HALE GELDİ SAMANLIK VE EVİN DEPOSU KULLLANILAMAZ HALE GELDİ

Ayrıca (9) düzensiz göçmen yakalayarak geri gönderme merkezine sevki sağlayan emniyet güçleri, şehrin güvenli ve huzurlu olması adına çalışmalarına devam edeceğini bildirdi.