Düzce Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, Düzce Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, 1-7 Eylül Zabıta Haftası dolayısıyla Bahçeşehir bağlantı yolu üzerinde bulunan paintball sahasında etkinlik düzenledi. Sportif programda Zabıta Müdürlüğü ve pazarcı esnafı bir araya geldi.

PAİNTBAL (13)

“Bu kez ekipler ve esnafımızla pazarda değil Paintball sahasında karşılaştık”
Düzce Belediyesi Zabıta Müdürü Selçuk Yıldırım 1-7 Eylül’ün zabıtanın 197. kuruluş yıl dönümü olduğunu anımsatarak, “Belediyemiz ve Sebzeciler ve Balıkçılar Esnaf odasıyla bu organizasyonu yaptık. Zabıta Müdürlüğümüzün ekipleri ve esnafımızla pazarda değil bu kez Paintball sahasında karşılaştık. Dostluk havasında geçen bir karşılaşma oldu ve dostluk kazandı” ifadelerini kullandı.

PAİNTBAL (11)

“Zabıta ve pazarcılar bir araya geldiğinde genelde gerginlikler ile anılır”
Organizasyonla pazarcı ve zabıtayı karşı karşıya getiren Düzce Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Yasin Tüfekçi, zabıta haftası dolayısıyla böyle bir organizasyon yaptıklarını dile getirerek, “Zabıta ve Pazarcılar bir araya geldiğinde genelde gerginlikler ile anılır ama burada bugün çok güzel bir dostluk havasında geçen paintball organizasyonu düzenledik. Bu projenin herkese örnek olabileceğini düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

PAİNTBAL (12)

“Amacımız devlet ve halkımızı bir araya getirmek”

Program öncesinde değerlendirmede bulunan Düzce Sebze ve Balıkçılar Odası Başkanı İslam Batuhan Yangaz belediyede ve müdürlükte çalışanlarla sürekli birlikte olduklarını ifade ederek, “Düzce Belediyesi ve Zabıta Müdürlüğü zaten çalışma arkadaşlarımız. Sürekli semt ve ilçe pazarlarında beraberiz. Zabıta Haftası dolayısıyla Gençlik ve Spor Hizmetleri ve Zabıta Müdürü’müz ile böyle bir program hazırladık. Amacımız her platformda devlet ve halkımızı bir araya getirmek” dedi.
 

Keyifli ve eğlence dolu dakikalara sahne olan etkinlik, dostluk havasında devam etti.