DÜZCE'DE YÜREK YAKAN KAZA: 9 YAŞINDAKİ ÇOCUK HAYATINI KAYBETTİ DÜZCE'DE YÜREK YAKAN KAZA: 9 YAŞINDAKİ ÇOCUK HAYATINI KAYBETTİ

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik bürosu ekipleri, başarılı uyuşturucu operasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Düzce kent merkezinde uyuşturucu madde satışı yaptığı tespit edilen Ö.Ç ve S.T isimli iki kişi, Narkotik ekipleri tarafından teknik ve fiziki takibe alındı.

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatı ile operasyon için düğmeye basan Narkotik ekipleri, şahısların daha önceden belirlenen adreslerine baskın düzenledi.

Düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Ö.Ç ve S.T isimli şahıslar, işlemleri için Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

Emniyetteki işlemlerinin ardından Düzce Adliyesi’ne sevk edilen 2 şahıs, tutuklanarak Çilimli T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.Whatsapp Image 2024 06 12 At 17.41.38

Ayrıca, iki şahıstan uyuşturucu madde satın alan 5 kişi hakkında ise “Uyuşturucu Madde Kullanma ve Bulundurma” suçundan adli işlem başlatıldı. Whatsapp Image 2024 06 12 At 17.41.38 (1)

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan açıklamada, uyuşturucu madde ile mücadele çalışmalarının kararlılıkla süreceği vurgulandı.

HABER: Savaş ARI

Editör: Emirhan Töngel