Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in oğlu Yasin ve Zeynep Keleş çifti, dün akşam düzenlenen düğün töreninde bir ömür boyu sürecek mutlulukları için ‘Evet’ dedi.

IMG_3527

TATİL BİTTİ 3 GÜN SONRA AÇIKLAMA GELDİ TATİL BİTTİ 3 GÜN SONRA AÇIKLAMA GELDİ

Düğün törenine Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Düzce eski Valisi Ercan Topaca, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Düzce eski Milletvekilleri Fahri Çakır, Celal Erbay, AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç, ilçe Belediye Başkanları, Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal, Düzce iş dünyasından birçok isim ile çok sayıda davetli katıldı.

IMG_3508

IMG_3534IMG_3518IMG_3454IMG_3371

Genç çiftin nikahını Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan kıyarken, nikah şahitliğini ise protokol üyeleri yaptı.

IMG_3468

Düğün töreninde Öncü TV mikrofonuna konuşan eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş, “Bir baba için oğlunu evlendiriyor olmak, onun düğünün de bulunmak büyük bir bahtiyarlık. Benim bir tane oğlum var, bir tane daha oğlum vardı, rahmetli oldu. Şimdi tek oğlumuzun mürvetini gördük. Buraya katılan tüm dostlarıma, arkadaşlarıma, davetimize icabet edenlere çok teşekkür ediyorum. İnşallah oğlum ve gelinim her zaman mutlu ve huzurlu olurlar, bizlere de güzel torunlar armağan ederler.” dedi.

Kendisine neden ‘efsane başkan’ dedikleri sorusuna ise Keleş, “Efsane Başkan olmayı hakkettim mi bilmiyorum? Ama Faruk Bey’in yanındaydım, onun yanında ayıp oldu ama neyse. Kendi düğünümüzde kendimizi methetmiş gibi olduk. Ben efsane olduğumu düşünmüyorum ama Düzce’ye elimden geldiği kadar kendi görev sürem içerisinde, hizmet etmeye gayret ettiğim inancındayım” diye konuştu.

IMG_3366

Yaşadığı mutluluğu Öncü TV mikrofonuna paylaşan Yasin Keleş ise, “Öncelikle hoş geldiniz. Çok heyecanlıyız tabi, çok yoğun bir tempo, sabahtan beri çok yoğun. İnsanların tabi ilgisi çok. Özellikle düğün sezonu olduğu için zaten temmuz aylarında bu tip kalabalıkları normal karşılıyoruz. Bizim de bu kalabalığa karşı mahcup olmadan bir şekilde herkesi güzelce ağırlayıp insanları mutlu etmeye çalışıyoruz. Mutluluğumuza şahit oldukları için herkese çok teşekkür ediyoruz. Tevazu göstermişler, düğünümüze teşrif etmişler çok memnun olduk. Bu konuyla alakalı çok mutluyuz. İnsanların bize karşı olan bu tevazuundan dolayı onlara çok teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

WhatsApp Image 2023-07-22 at 20.47.37

Düğün töreninde MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu genç çifte, 3 hilal amblemli kutu içinde Türk Bayrağı kapaklı Kur’an-ı Kerim armağan etti.

HABER: Savaş ARI