Düzce Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, Düzce’yi gezerek belediyenin yaptığı projeleri vatandaşlara anlatmayı tercih eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, aynı zamanda Düzceliler’in taleplerini sormayı ihmal etmiyor. Son olarak Mergiç Mahalle sakinleri ile muhtarlık binası önünde buluşan Başkan Özlü’ye Başkan Yardımcıları Okan Kaltu, Oya Kocaman, Barış Bayrak, Hasan Günden, Beytullah Yılmaz ile ilgili birim müdürleri de eşlik etti.

WhatsApp Image 2023-08-13 at 14.03.28 (1)

WhatsApp Image 2023-08-13 at 14.03.29

Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği buluşmada vatandaşları tek tek dinleyen Başkan Özlü mahalle ziyaretlerinin amacından bahsederek belediye hizmetlerinin başarılı addedilmesi için vatandaşların memnun olması gerektiğine vurgu yaptı. Başkan Özlü konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Sevgili Düzceli kardeşlerim bakın bugün kendi konusuyla alakalı her konuda çözüm üretmesi için çalışma arkadaşlarımla geldim. Bu ziyaretlerimizin amacı sizlerle hasbihal etmek, bizlerden beklentinizi bizzat dinlemek, öğrenmektir. Mergiç Mahallesi’ndeki kardeşlerimiz bizden memnun mu değil mi? Ne yaptık, eksik mi yanlış mı? Sizin için daha ne yapabiliriz bunu konuşmak için geldik. Benim başarı kriterim sizlerin memnuniyetidir. Sizin taleplerinizi karşıladıkça biz kendimizi başarılı sayarız. O yüzden alt yapı, yol açma, asfalt gibi başka konularda da elimizden ne geliyorsa yapmak için hazırız, buradayız. Bizi yalnız bırakmayan hem muhtarımıza hem hemşehrilerime ayrıca teşekkür ediyorum.”

WhatsApp Image 2023-08-13 at 14.03.28

WhatsApp Image 2023-08-13 at 14.03.29 (1)

Mergiç mahalle sakinlerinin isteklerini ilgili başkan yardımcıları ve müdürlerine not aldıran Başkan Özlü, yapılacak çalışmaların bizzat takipçisi olacağını ifade ederek vatandaşlarla vedalaştı. Özlü ayrıca mahalle ziyaretlerine düzenlenen takvim kapsamında devam edeceğini söyledi.