Düzce Belediyesi, Başkan Dr. Faruk Özlü'nün öncülüğünde hayata geçirdiği projeler ile hem yatırım için ilk adımı atıyor, hem de yatırımcıları teşvik ediyor. Düzce’de turizm sektörü canlandırmak için çok sayıda proje yürüten Düzce Belediyesi, Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı’nı konaklamaya açmak için gün sayıyor.

Whatsapp Image 2024 04 10 At 15.46.18

Düzce Belediyesi tarafından muhteşem tabiatı ile dikkat çeken ve 5 adet şelale kümesinden oluşan Aydınpınar Şelalesi Tabiat Parkı için hazırlanan projenin ilk etabı tamamlandı. Beltur’un kaliteli hizmet anlayışıyla lüksten ödün vermeden, doğanın güzellikleri ile vatandaşları buluşturmayı hedefleyen Düzce Belediyesi, 1 adet bungalov ev ile 9 adet dome çadırın kurulumunu gerçekleştirdi.

Whatsapp Image 2024 04 10 At 15.46.19

33 Yatak kapasitesi bulunuyor

ANADOLU OTOYOLU’NDA BAKIM ÇALIŞMALARI BAŞLADI ANADOLU OTOYOLU’NDA BAKIM ÇALIŞMALARI BAŞLADI

36 metrekare büyüklüğündeki dome çadırlar 3 kişilik, 1 adet bungalov ise 6 kişilik konaklama imkanı sunuyor. Tesislerin içerisinde klima, soba, lavabo ve banyo, balkonunda ise oturma grupları yer alıyor.

Whatsapp Image 2024 04 10 At 15.46.21

Düzce manzarasına hakim bir noktada konumlandırılan ve doğa ile iç içe konaklama imkanı sunan tesisler, 33 yatak kapasitesi ile bayram sonrası ilk misafirlerini ağırlayacak. Dört mevsim konaklama imkanı sunacak olan projenin ikinci etabı için de hazırlıklar sürüyor. Yer tespiti yapılan proje kapsamında 19 adet bulgalov daha yapılması planlanıyor.