ESKİ BAŞKAN TUNA’NIN DA OLDUĞU SANIKLAR İÇİN 22 YILA KADAR HAPSİ İSTENDİ ESKİ BAŞKAN TUNA’NIN DA OLDUĞU SANIKLAR İÇİN 22 YILA KADAR HAPSİ İSTENDİ

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Sosyal Belediyecilik anlayışı ile Cumayeri’nde ikamet eden vatandaşlara sadece şehir içi değil Türkiye’nin dört bir yanına ulaşım konusunda Ambulans hizmetini ücretsiz olarak verdiklerini ifade etti.

aea79e14-08bf-44eb-ba14-62f392af4cc0

Cumayeri’nde yaşayan maddi durumu olmayan vatandaşların sağlık kurumlarına ulaşımı konusunda hastanelere ulaşımı konusunda Ambulans hizmetlerini 7/24 saat esasına göre hizmet verdiğini ifade eden başkan Koloğlu,  “Özellikle maddi sıkıntı içerisinde olan vatandaşlarımızın hastalarını sadece il içi değil talepleri doğrultusunda Türkiye’nin dört bir yanına hiçbir ücret almadan sevklerini sağlıyoruz. Sosyal Belediyecilik anlayışı ile geldiğimiz Belediye Başkanlığı görevimizde bu tür talepleri imkanlar çerçevesinde sağlamaya devam edeceğiz. Tüm hastalarımıza geçmiş olsun diliyor Allah’tan şifa diliyorum.’’ İfadelerine yer verdi.