“CUMHUR İTTİFAKI AKÇAKOCA’DA KAYBETTİ” “CUMHUR İTTİFAKI AKÇAKOCA’DA KAYBETTİ”

Önümüzdeki yerel seçimlere bir aydan az bir süre kala, Düzce’deki siyasi partiler seçim çalışmalarını hızlandırdı. AK Parti’den yeniden aday gösterilmeyince, tercihini Büyük Birlik Partisi’nden yana yapan Kaynaşlı eski Belediye Başkanı Erol Bayraktar ve BBP İlçe teşkilatı tarafından düzenlenen aday tanıtım ve proje lansmanı, yoğun bir katılım ile Kaynaşlı Kızılay Toplum Merkezinde yapıldı.

Whatsapp Image 2024 03 09 At 12.35.18Düzenlenen programa, BBP Genel Başkan Vekili Ahmet Yelis, BBP Kaynaşlı Belediye Başkan Adayı Erol Bayraktar, BBP Kaynaşlı İlçe Teşkilatı’nın yanı sıra, Kaynaşlı mevcut Belediye Başkanı ve Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Birol Şahin, MHP Belediye Başkan Adayı Eftal Altundal,  partililer ve vatandaş katıldı.  

Whatsapp Image 2024 03 09 At 12.35.17 (1)Adayların birbirine olan tutumlarının eleştirildiği şu dönemde, Kaynaşlı’da rakip başkan adaylarının birbirlerine  olan tutumları takdir topladı.

Bbp 2B B P3Kaynaşlı halkının hınca hınç doldurduğu salonda, BBP Başkan adayı Bayraktar’a  vatandaşların ve partililerin seçimi kazanacağına dair güveninin tam olduğu gözlemlendi.  

Whatsapp Image 2024 03 09 At 12.35.15

“31 Mart’ta İpi göğüsleyeceğiz”

Programda konuşan BBP Genel Başkan Vekili Ahmet Yelis, 31 Mart’ta Kaynaşlı’da Erol Bayraktar’ın yerel seçimlerde ipi göğüsleyeceğine inandığını belirterek, şu ifadelere yer verdi:

“Büyük Birlik Partisi olarak kurulduğumuzdan günden beridir yapılan bütün seçimlere, bazen tek başımıza bazen de bir ittifak dairesi içinde katıldık. Şuan da yapılan seçimlerde, özellikle 30 büyükşehir nezdinde aday çıkarmayarak, Cumhur İttifakı hassasiyeti içerisinde, mevcut Büyükşehir Belediye Başkan adaylarını destekliyoruz. AK Parti ile yapmış olduğumuz protokol sadece 30 Büyükşehir ile ilgilidir. Bunun dışındaki 51 ilimizde ve ilçelerinde Kaynaşlı’da Erol Bayraktar Başkanımızın aday olduğu gibi çeşitli bölgelerde adaylarımız var ve yarışmanın içerisindeyiz. Allah’ın izniyle 31 Mart’ta bu yarışta öncelikle, Erol Bayraktar Başkanımız ve diğer başkan adaylarımızla ipi göğüsleyeceğiz ve İnşallah 1 Nisan’da da mazbatamızı alacağız.”

Whatsapp Image 2024 03 09 At 12.35.23 (1)

“Erol Bayraktar hiç kimseyle pazarlık yapmaz”

Kendisinin hiç kimseyle pazarlık yapmayacağından bahseden,Büyük Birlik Partisi Kaynaşlı Belediye Başkan Adayı Erol Bayraktar, “Biz mazoşist bir yapıya sahip değiliz, yani birilerinin acı çekmesinden mutluluk duymuyoruz. Varlığımız karşımızdakinin yokluğu üzerinde bina etmiyoruz, birlikte nasıl yaşarız onun yollarını arıyoruz. Erol Bayraktar hiç kimseyle pazarlık yapmaz, hiçbir pazarlığın içinde de olmaz. Biz abdestimizi alıp namaza durduk mu sağa sola bakmayız. Allah nasip ederse, önümüzdeki günlerde Kaynaşlı için kim hayırlısıysa,  gençlerin ve ilçemizin önünü hangi adayımız açacaksa, Rabbim ona nasip etsin. Kendilerine bir kez daha başarılar diliyorum. Herkesin dediği gibi hayırlı olan da biz görünüyoruz bunu da açıkça ifade etmek istiyorum.” İfadelerini kullandı.

Whatsapp Image 2024 03 09 At 12.35.17 (2)

Whatsapp Image 2024 03 09 At 12.35.23 (2)Whatsapp Image 2024 03 09 At 12.35.23 (3)