Düzce Üniversitesi Rektörlüğü Çalıştay Salanu’nda, Genel Sekreterimiz Nihat Yıldız’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selahattin Akpınar, Düzce Üniversitesi’nin akademik ve idari kadrolarında görev yapan gönüllü personeli katılım gösterdi.

2-81

Toplantı Genel Sekreter Nihat Yıldız’ın yaptığı açılış konuşması ile başladı. Eğitimin ve afetlerde soğukkanlılığı koruyarak bilinçli hareket etmenin önemine değinerek konuşmasına başlayan Yıldız şu sözleri kaydetti; ‘’Afet ve Acil Durum Arama-Kurtarma Birimi’nde gönüllü olarak görev alan herkese teşekkür etti.’’

3-53

Düzce İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ile ortak çalışmalar yürüterek eğitim sürecinin tamamlanacağını söyleyen Nihat Yıldız, düzenlenen eğitimlerle Düzce Üniversitesi Afet ve Acil Durum Arama-Kurtarma Birimi görevlilerinin gerekli bilgi ve beceriye kavuşacaklarını söyledi.Toplantı İhtiyaç listesinin oluşturulması ve gerekli malzemelerin temini hakkında değerlendirme konularının görüşülmesi ile son buldu.

‘YA ÇALIŞMA YAPIN YA DURDURUN’ ‘YA ÇALIŞMA YAPIN YA DURDURUN’

1-64