Saydam ve Tarhan ailelerinin mutlu günü… AK Parti Düzce Yönetim Kurulu Üyesi Murat Saydam ile Nurdan Saydam’ın kızları Şule ile Fatma ve Yalçın Tarhan’ın oğulları Mehmet Mert, mutlu birlikteliklerini, düzenlenen düğün töreni ile taçlandırdı.

Bahçeşehir Bağlantı Yolu Üzerinde bulunan Taçmahall Düğün Salonunda düzenlenen düğün törenine AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden, İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, Yığılca Belediye Başkanı MHP’li Rasim Çam, AK Partili yeni ve eski siyasiler, iş dünyasının tanınmış simaları ile çok sayıda davetli katıldı.

Yaşadığı mutluluğu Öncü Haber mikrofonu ile paylaşan Şule Saydam,  Mutluyuz, heyecanlıyız inşallah güzel bir düğün olur her kes için. Gelen davetlilere teşekkür ediyorum, iyi eğlenceler diliyorum her kese” dedi.  

Düğün törenine katılan her kese teşekkür eden Mehmet Mert Tarhan ise, “Herkesin ayağına sağlık. Ben Çorumluyum, eşim Düzceli böyle bir evlilik nasip oldu. Arkadaş vasıtasıyla nasip oldu. Bir yıl önceydi, 19 Mayıs ‘taydı hemen hemen bir seneyi bitirdik Allah’a şükürler olsun. Gelen herkese de çok teşekkür ediyoruz, iyi ki varlar sağ olun” diye konuştu.

Öncü Medya ailesi olarak, Şule ve Mehmet Mert çiftine bir ömür boyu sağlık ve mutluluklar dileriz.