ADAY TANITIM TOPLANTISINA PARTİLİLERDEN YOĞUN İLGİ ADAY TANITIM TOPLANTISINA PARTİLİLERDEN YOĞUN İLGİ

Önümüzdeki 31 Mart 2024 seçimlerine geri sayım devam ederken, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün saat 14:00’da Haliç Kongre Merkezinde “. “Türkiye Yüzyılı Şehirleri İçin Hazırız Kararlıyız”  mottosu ile düzenlenen aday tanıtım programında 11’i büyükşehir, 15’i il olmak üzere AK Parti’nin 26 adayını açıkladı.

Özlü 2

Erdoğan, Düzce’de 31 Mart 2024 seçimlerine başarılı proje ve çalışmalarla Düzce halkının gönlünde taht kuran Düzce mevcut Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ile gitme kararı aldıklarını belirtti. Cumhuurbaşkanı Erdoğan, Başkan Özlü'yü sahneye, AK Parrti Düzce Milletvekilleri Ayşe Keşir, Ercan Öztürk, AK Parti İl Başkanı Hasan Şengülloğlu, Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük ve Kadın Kolları Başkanı Şulenur Kubilay Yılmaz ile birlikte davet etti. 

Faruk Özlü’nün yeniden aday gösterilmesi ile birlikte, Düzce’de ki tüm siyasi dengeler değişirken, rakiplerinin ise Özlü karşısında yerel seçim sürecinde nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu.

Özlü 3

Geçmiş dönem  Bilim, Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı görevinde bulunan Özlü, Türkiye’nin ilk yerli ve milli aracı olan TOGG’un üretiminde önemli rol oynamıştı. 2019 yılında düzenlenen yerel seçimlerde, Düzce Belediye Başkanı seçilen Özlü, kentin gelişimi için önemli projelerin altına imzasını attı. Özellikle Düzce’nin bacasız sanayi turizmde gelişmesi için önemli çalışmalar yapan Özlü, Konuralp’te Türkiye’de ilk kez 4 mevsim süren arkeoloji kazılarının yapılmasını sağlamıştı.

Düzce’de yaptığı başarılı çalışmalar ile dikkatleri üzerine çeken Özlü’nün, yeniden Belediye Başkanı seçilmesi halinde, önümüzdeki dönemde Düzce’nin gelişmesi için yine önemli projeleri hayata geçirmesi bekleniyor.

Özlü 1-1

ÖZLÜ İLK MESAJINI SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN YAYIMLADI

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi:

Eser ve hizmet siyaseti için "Bilgi" "Birikim" ve "Deneyim" ile "Farklı" "Kararlı" ve "Cesur" adımlarla çalışmaya devam. İşin Özü Çalışmak.

HABER: Savaş ARI