banner851

banner614

BAŞKAN YANMAZ TEŞEKKÜR ETTİ

banner619

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Akçakoca Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde kullanılmak üzere çöp kamyonu tahsis etti. Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na jesti için teşekkür etti.

banner846
Akçakoca 02.07.2021, 09:30 02.07.2021, 14:04
535
banner844

Batı Karadeniz’in İncisi Düzce, Bolu ve Ankara’nın denize açılan yüzü Akçakoca’da yaz sezonun açılması ve nüfusun yoğunlaşması dolayısıyla Başkan Yanmaz, Hendek Belediye Başkanı Babaoğlu’ndan geçici olarak kullanılmak üzere çöp kamyonu tahsis edilmesi ricasında bulundu.

Başkan Babaoğlu ise Başkan Yanmaz’ın bu isteğini geri çevirmeyerek, yaz süresince kullanılmak üzere Akçakoca Belediyesi Temizlik işleri Müdürlüğüne presli sıfır çöp kamyonu tahsis etti.

BAŞKAN YANMAZ’DAN TEŞEKKÜR

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz yaptığı açıklamada, “Batı Karadeniz’in incisi ilçemiz Akçakoca’da yaz sezonun başlaması ve pandemi yasaklarının kalkması ile birlikte nüfus yoğunluğu yaşanmasına bağlı çevre kirliliğinin önlenmesi adına Hendek Belediye Başkanımızdan 1 adet geçici olarak kullanılmak üzere çöp kamyonu tahsisi istedik. Sağ olsun o da bizi kırmayarak sözümüzü ikiletmeden hemen belediyemiz bünyesinde kullanılmak üzere sıfır presli çöp kamyonu tahsis etti. Desteklerinden ötürü Hendek Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu’na teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Yorumlar (9)
Baskana 4 hafta önce
Turkuaz 1.sirada Bahce kafe 2.sirada kanunlari yok sayan.Oguzhan yemenici birilerinn sayesinde turizm bilmemnesi olmus rabbena hep bana demis Allahin s......u.Bahce kafe mhp ayagina ekledikce ekliyor kimse onlari durduramiyor..Baskan bugun degil ama yarin yikilacak kanunlarin elverdigi olcude.Adamlar ha bire ekleme yapiyor .senin desigin gibi caktirmadan ama cakiyorlardi birileri.. hepsi..Demedi deme..bosa masraf ettirme.
Baskana 4 hafta önce
Bize yasak bahce.kafeye serbest.Adam ne vaad ettide size hersene birseyler ekliyor..Baskan rakipdeyiz.yasak herkese olmali...
Temizlik Mudurune 4 hafta önce
Temizlik Muduru cöplere cep alani yap.Temizlik gorevliler gelisiguzel birakiyor dun birakilan cop konteyniri bi araca carpacakdi.Bi vatandas yakaladi..ana caddelerde hic cep yok..Nasil bi sisteminiz var hersey ortalikda..
Baskana.. 4 hafta önce
Yazdan beridir kacak yapilardan söz ederken Baskann ufak ufak yapsaydin dedigi birde Bahce kafe sahipleridir.Her sene bir yapi ekliyor.Mesela bi sene etrafini ufakdan kapatti.sinraki sene cati kapatti sonraki sene etrafina lambiriler koydu.seneye o lambirilerin icinden tuğla örer..Sonra dozerle yikilir..yikilmadan onlari sokturt..Takipdeyiz baskan daha ne kadar musamaha gostereceksin o kafeye.
Kkkk 4 hafta önce
Sen hic Duzcedeki agaclari gordunmu.Park mudurune soyle gelsin bi baksin.Bahce kafenin yanndaki cinar agacindan sokak lambasi gozukmuyor.Ortadaki adacikdaki cinar salkim sacak.Hic bakmazmi insan Cuhalliya..Heralde ordan gecerken sag tarafa bakiyor bahce mudurun...
Sayın Vali beye ihbardir. 1 ay önce
Gecen sene Bahce kafenin etrafinda lambiri yoktu bu sene var..Baskanin gelmesiyle adamlar tepeye cati cekti.ertesi sene etrafini kapatti.Bu senede lambiri..Sayin valim Baskan hersene bu Şok market yanindaki Bahce kafenin her sene etrafini azar azar kapatmasina göz yumuyor.Hersene ufakdan basladi hersene birsey ekliyor.Caktirmadan yapiyor ama bariz göz göre göre yapiyor.Kiyi kenar kanununa göre yasak..Bu durumla ilgilenirseniz seviniriz..Ne ozellikleri varda Baskan bu yapilanlari bu adamlari görmezden geliyor..Bu ihbar niteligindedir..Lütfen Basin danişmaniniz insAllah iletir..
Vali bey.. 1 ay önce
Hendek belediyesine muhtac kaldinda Bahce kafenin nesine musamaha gosteriyosun.Her tarafini lambirilerle kapatmis adam..Bu ne gormemezlikden gelme..Yarinda tugla örmeye baslar..Sonra dozer getirir yikarsin.Baskan şimdiden o lambirileri catiyi kaldirt.Adamlar bosa masraf etmesin.Bu işin pesini birakmayacagiz..Bu ne görmemezlikden gelme..Birisine diyodun ufak ufak caktirmadan yap diye bunlarda oyle yapiyor.Ama vali bey duruma el atar..O lambiri ve catilari .kaldir
Baskana.. 1 ay önce
Başkan Bahce kafenin karsisindaki çöpe cep yap.2 saat cop kamyonu bekleniyor.Bahce kafenin neden bi cop konteynıri yok..herkesin var onlarin yok.lutfen ilgilenin.Birde ordaki adacikdaki cinarla otobus duragindaki çinar budanmamiş..ben olsam park bahce mudurunu gorevden alirim..sallamayla iş olmaz..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın