banner851

banner955

“BU PROJEDE YER ALDIĞIMIZDAN DOLAYI MUTLUYUZ”

İstanbul Emirgan’da bulunan ve Atlı Köşk olarak da bilinen Sakıp Sabancı Müzesi’nin önüne inşa edilen Canlı Piramit Projesi’nin yapımını, Onsa Orman Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Akçakocalı İş İnsanı Yusuf Sağlam Üstlendi.

Akçakoca 22.08.2022, 16:45 22.08.2022, 15:55
1615
“BU PROJEDE YER ALDIĞIMIZDAN DOLAYI MUTLUYUZ”
banner1032

Akçakocalı bir firma olan Onsa Orman Ürünleri, İstanbul Emirgan’da bulunan ve içinde birçok eşsiz birçok sanat eserini barındıran Sakıp Sabancı Müzesi’nin önüne inşa edilen Canlı Piramit Projesi’nin yapımı tamamlandı. 

Her gün yüzlerce kişinin ziyaret ettiği Sakıp Sabancı Müzesi’nin önüne inşa edilen proje kapsamında Canlı Piramit’in içi ve dışı çeşitli bitkilerle yeşillendirilecek. 

Proje ile ilgili Öncü Haber Merkezine bilgi veren Onsa Orman Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Sağlam, “Proje kapsamında Altı Köşkün önünde 9 metreye 9 metre taban aralığı, 9 metre 10 santim ise yüksekliği bulunan Canlı Piramit Projesinde yer aldığımız için büyük mutluluk duyuyoruz. Projemizi tamamladı. Proje kapsamında piramittin içi ve dışı çeşitli bitkilerle yeşillendirilerek, ziyaretçilere görsel bir şölen sunulacak” dedi.  

banner844
Yorumlar (0)
20
az bulutlu