banner851

banner614

CHP HEYETİ DE SELİN VURDUĞU KÖYLERDE…

banner619

CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, sel felaketinden etkilenen köylerde, selzede vatandaşlarla bir araya geldi. Akçakoca’nın 2019 yılının temmuz ayında yine aynı afetle acı şekilde yüzleştiğini anımsatan Abanoz, “2 yıldır verilen sözler tutulmadı” diyerek yetkilileri göreve davet etti.

banner846
Akçakoca 05.07.2021, 13:00 06.07.2021, 17:20
684
banner844

Akçakoca’nın merkezi ile bazı köylerinde etkili olan sağanak yağış sonrası meydana gelen taşkınların ardından birçok parti gibi CHP de afete maruz kalan köylerde incelemelerini sürdürüyor.

CHP Akçakoca İlçe Teşkilatı da sel felaketinden etkilenen köylerde vatandaşlarla bir araya geldi. CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, selzede vatandaşların taleplerini not alarak, yetkili mercilere ulaştıracaklarını söyledi.

2019 yılının temmuz ayında benzeri yaşanan sel afetinin üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen verilen sözlerin tutulmadığını ileri süren CHP İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Akçakoca’mız ve köylerimizde yaşanan sel sebebiyle önce Yenice, Esmahanım, Uğurlu ve Edilli köylerimize daha sonra selden en çok etkilenen Sakarya iline bağlı Demiraçma Köyü’ne geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. 2019’da yaşanan sel felaketinden sonra aradan geçen 2 seneye rağmen görev yetkisi olanların görevlerini hala yapmadıklarını, vatandaşların mağduriyetlerinin giderilmediğini gördük. CHP Akçakoca İlçe Başkanlığı olarak mağdur olan vatandaşlarımızın seslerini bir kez daha gerekli mercilere ulaştırmak için çalışmalarımıza devam ederken, selden etkilenen tüm vatandaşlarımıza tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” dedi.

Yorumlar (2)
Garson 3 hafta önce
Turkuaz otel eşsek kadar dugun salonu yapmis denizin kenarina niye kimse gormuyor.Adam kaldirimi kapatmis kimsenin umurundegil.Baskan veya Vali kacak yapi diye yiktirttiginiz yerler gibi 3 kati buyuklugunde.Gözler.kormu oldu yoksa sabri yemenicinn oglu turizm bilmemnesi damadi bilmemkimin danismani diye gormemezlikdenmi geliniyo..Bugunun yarini var..Bugun bu haksizliga göz yumarsaniz yarin ahirette hesap var..Ama bu duzen boyle gitmez..InsAllah duyarli davranirsiniz..
vatandaş 3 hafta önce
anca gelin bakın dinleyin gidin yaptığınız en güzel şey bu