banner614

DÜZCE'DEN ALKIŞLI DESTEK

banner619

Koronavirüse karşı yoğun mesai harcayan sağlık çalışanları için Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'nın çağrısıyla başlatılan alkışlı destek sürüyor. Yurt genelinde kitlesel etkinliğe dönüşen alkışlı desteğe Düzce ve Akçakoca halkı da yoğun katılım sağladı.

banner846
Akçakoca 21.03.2020, 11:32 21.03.2020, 11:48
2522
DÜZCE'DEN ALKIŞLI DESTEK
banner844

Ülkemizi olduğu gibi tüm dünyayı etkisi alan koronavirüs salgınına karşı, en ön cepheden mücadele eden sağlık çalışanlarına, Akçakoca halkından alkışlı destek geldi.

Dünyanın her yerinde saat 21.00’da başlayan alkışlı destek kampanyası, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın çağrısıyla Türkiye’de de hayat bulmuş, önceki akşam Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan’la birlikte alkışlı destek kampanyasına katılmıştı.

Tüm sosyal konularda yüksek duyarlılık gösteren Akçakoca haklı, sağlık çalışanlarına alkışla destek verme konusuna da kayıtsız kalmadı.

Önceki dönem Akçakoca Belediye Başkanı Eczacı Cüneyt Yemenici de dahil ilçe halkı dün akşam alkışlarla sağlık çalışanlarına destek verdi.

Ev halkının saat 21.00’da balkonlara çıkarak alkışla destek verdiği etkinliğe, kimi işyeri çalışanları da çalıştıkları yerlerden alkışlarıyla destek verdi.

Sosyal medya üzerinden geniş kitlelere ulaşan etkinlik kapsamında, saat 21.00 itibarıyla Düzceli vatadandaşlar da evlerinin pencere ve balkonlarında sağlık çalışanlarını dakikalarca alkışladı.

Yorumlar (4)
Güvenlik 1 yıl önce
Tabiki sağlık çalışanlarına minnettarız ama öküz gibi konuşan 3 sağlık çalışanına denk geldim nedense tamda bu günlerde oyuzden malesef alkış tutamıyorum biri muayene edemem yok evime gidicem acelem var diyor diğeri siz kronik hastaysanız bende hastayim bende işi gücü bırakayım evime bende gideyim diyor diğeri dahiliyeci o da laf sokuyor alkış tutamıyorum malesef
Vatandaş 1 yıl önce
Azmı saldırdılar saglık personoline sıkışınca alkiş gönül isterdı olara saldırıncada böyle tepki verseydiniz ihşaal bundan sonra o tür olaylarada tepki verirsiniz
komik 1 yıl önce
Çocuksu saçma sapan özenti hareketler. Bir şey yapmak istiyorsanız sağlıkçılara bir maaş ikramiye verinde bir işe yarasın.
sağlıkçı birisi 1 yıl önce
cüneyt beyin reklamı gibi olmuş
19°
az bulutlu