banner851

banner614

MECLİSTE KARAR VERİLDİ

banner619

Akçakoca Belediye Meclisi Şubat 2020 Belediye Meclis toplantısı tamamlandı. Meclis oturumunda yapılan görüşmeler sonrası turistik ATV araç alımı, gezi teknesi ve eski içme suyu arıtma tesisinin 10 yıllığına kiraya verilmesi karara bağlandı.

banner846
Akçakoca 06.02.2020, 15:37 06.02.2020, 16:13
2218
banner844

Akçakoca Belediye Meclisi Şubat ayı oturumu tamamlandı. Toplantıya Belediye Başkanı Okan Yanmaz başkanlık yaptı.
Gündem maddeleri arasında yer alan İmar değişikliği düzenlemeleri ve kimi belediye varlıklarının satışı kabul edildi.


Meclis oturumunda ayrıca Abitaş’ın sermaye artırımı, Gezi Teknesi, 10 adet ATV araba alımı, Koçullu köyü eski içme suyu arıtma tesisinin alabalık yetiştiriciliği şartı ile 10 yıllığına kiraya  verilmesi karara bağlandı.


Meclis oturumunda konuşan Başkan Okan Yanmaz, bir yandan tasarruf etmeye çalıştıkları ve bir yandan da gelir getirici projeleri hayata geçirmeye çalıştıklarını söyledi.

Yorumlar (3)
Düzce 'li vatandaş 1 yıl önce
Parlayan kent Akçakoca ya gider minibüsler.koltuklar sallanıyor.derileri yırtık.
Önce Yığılca ilçemize bi yolculuk yapsınlar belki utanırlarda minibüsleri yenilerler.
Bide kactane firma var.onuda anlamış değiliz.
CAN.D 1 yıl önce
AKCAKOCA DÜZCE ARASI NEDEN HALA O ESKI KÜLÜSDÜR MÜNÜBÜS YOLCULUGU ONU BI ACIKLAYINDA BILALIM ILKEL YOLCULUK AVRUPADA YOK BÖYLE REZILIK SAHILER BERBART SEZLOK KIRASI COK YÜKSEK SAHILERDE HEP TAS INCE KUM AYITLAMA ARACI YOKMU YOKSA ALIN DUS KABINLER BERBART PIS ELETIRIK TELERI YERIN ALTINA NEDEN ALINMAZKI BASKAN
CAN.D 1 yıl önce
AKCAKOCA YA ÖNCE ELETIRIK TELERINI YERIN ALTINA ALIN SONRA DA SAHILI KUMLARI TASLARI AYITLAMA ARACI ALIN SONRADA DUS TUVALETLERI YENILEYIN TERTEMIZ KALMASI ICIN ELAMAN TUTUN HERSENE AYNI MANZARA TEK TURIST GELMEZ HOTELER COK PAHALI ASIRI AKDENIZ BURDAN UCUZ YA
18°
parçalı bulutlu