banner851

banner955

SÖZDE ÜST YÖNETİCİ AKÇAKOCA’DA YAKALANDI

Fetullahçı Terör Örgütü’nün sözde üst düzey yöneticisi olan ve aranması bulunan şahıs Akçakoca İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince saklandığı evde yakalandı.

Akçakoca 15.07.2022, 15:23
2513
SÖZDE ÜST YÖNETİCİ AKÇAKOCA’DA YAKALANDI
banner986

Akçakoca İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı istihbarat çalışmaları sonucunda FETÖ’nün sözde üst düzey yöneticisi olan ve bizzat Fettullah Gülen’den aldığı talimatları Bolu’da ki FETÖ mensuplarına ileten A.A isimli şahsın Akçakoca’da saklandığı öğrenildi.

Yapılan araştırmalar ve istihbarat çalışmaları sonucunda A.A. ‘nın Bolu’da ki bir kamu kurumunda çalıştığı ve Akçakoca’da gizlendiği tespit edildi.

Şahıs, polis ekiplerince düzenlenen operasyonla yakalandı. Yakalanan A.A’nın Silahlı Terör Örgütüne üye olmak suçundan 7 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası olduğu anlaşıldı.

A.A çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Çilimli T tipi Kapalı Cezaevi’ne gönderildi.

banner844
Yorumlar (3)
Merkeze 1 ay önce
Getirin merkeze opturun herkese
, 1 ay önce
İdam edilseler biter bunlar
Muro Başkan 1 ay önce
Çok büyük operasyon fena patıatmışlar Pensilvanya çok ağır darbe aldı bu bölge de bunlar gerçekten çok tehlikeliler her yere dağılmışlar kolları gerçekten çok uzunmuş çok büyük bi yapılanmaymış olabilir şimdi hesap zamanı şimdi artık haçla HİLAL,in savaşı artık herkes safını belli etsin…
26
açık